2019 02 02

Ant bangos esančios „Pieno žvaigždės“ tritaškiais nuskandino „Neptūną“

Įspūdingai pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pratęsė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (12-9), išvykoje 103:89 (26:21, 27:19, 30:20, 20:29) nukovusios Klaipėdos „Neptūną“ (16-5).
Ivars Žvigurs
Ivars Žvigurs / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Pieno žvaigždės“ iškovojo penktą pergalę iš eilės ir 2019-aisiais LKL lygoje žengia be pralaimėjimų. Šioje serijoje – dvi pergalės prieš „Neptūną“.

„Pieno žvaigždės“ jau per pirmąjį kėlinį įsūdė 8 tritaškius, iš kurių tris – Ivaras Žviguras. Tai leido svečiams įgyti 8 taškų persvarą (25:17).

Antro kėlinio pradžioje komandas skyrė tik du taškai (28:26), tačiau tris iš eilės tritaškius pataikę pasvaliečiai spurtavo 11:0 ir vėl atitrūko (39:26).

Mažinti atsilikimą „Neptūnui“ nesisekė. 14:4 – taip trečiojo kėlinio pradžią sužaidė „Pieno žvaigždės“ ir ėmė triuškinti „Neptūną“ (67:44).

Būtent tokį skirtumą „Pieno žvaigždės išlaikė viso trečiojo kėlinio metu (83:60), o paskutinės 10 rungtynių minučių buvo tik formalumas.

Apsukų ir ketvirtajame kėlinyje nemažinę pasvaliečiai vienu metu turėjo net 28 taškų pranašumą – 90:62.

Nors „Neptūnas“ gėdingo pralaimėjimo išvengė ir deficitą sumažino, intrigos atkurti nesugebėjo.

„Pieno žvaigždės“ šiame mače pataikė 19 tritaškių iš 35 (54 proc., „Neptūnas“ – 7/36, 19 proc.).

Visus penkis tritaškius pataikęs ir geriausias savo rungtynes Lietuvoje sužaidęs latvis I.Žviguras surinko 29 taškus ir 32 naudingumo balus. 17 taškų pelnė Tomas Lekūnas.

„Neptūno“ komandos neišgelbėjo 19 taškų pelnęs Jerai Grantas bei 17 ir 16 taškų atitinkamai surinkę Laimonas Kisielius bei Deividas Gailius.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 19, Laimonas Kisielius 17, Deividas Gailius 16, Gytis Masiulis 13.

„Pieno žvaigždės“: Ivaras Žviguras 29 (5/5 trit.), Tomas Lekūnas 17, Jay Threattas 13, Žygimantas Skučas ir Dagoberto Pena po 12.