2021 10 30

Aukštaitijos derbyje savo pranašumą įrodė „Lietkabelis“

Panevėžio „Lietkabelio“ (5/3) komanda „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekė užtikrintą pergalę namų arenoje. Puikiai krepšį atakavę Nenado Čanako auklėtiniai 88:70 (20:12, 21:15, 19:24, 28:19) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/6) ekipą.
Džordže Gagičius
Džordže Gagičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Panevėžiečiai iniciatyvą rodė nuo pat rungtynių pradžios. Juos į priekį vedė užtikrintai rungtynes pradėjęs „Lietkabelio“ aukštaūgis Džordže Gagičius, kuris per pirmąsias dešimt minučių pelnė 6 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir sąskaitoje turėjo 10 naudingumo balų.

Antrajame kėlinyje pasvaliečiams atsilikimo sumažinti nepavyko. Pirmoje rungtynių pusėje puikiai krepšį iš dviejų taškų zonos atakavę šeimininkai (14/20) toliau didino persvarą iro dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo – 41:27.

Po ilgosios pertraukos labiau susikaupę ir aktyvesni trečiajame kėlinyje buvo svečiai iš Pasvalio. Tai buvo rezultatyviausias „Pieno žvaigždžių“ ekipos kėlinys, kurį jie laimėjo 24:19, taip savo atsilikimą prieš lemiamą rungtynių ketvirtį sumažinę iki 9 taškų (51:60).

Vis dėlto, rungtynių pabaigoje panevėžiečiai buvo užtikrintesni ir daugiau vilčių svečiams nesuteikė. Paskutinį ketvirtį laimėję „Lietkabelio“ krepšininkai (28:19) įtvirtino savo pranašumą ir pasiekė penktąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Panevėžio „Lietkabelis“: Džordže Gagičius (7 atk. kam., 22 naud. bal.) ir Nikola Radičevičius (5 rez. perd.) po 16, Karolis Giedraitis 14, Panagiotis Kalaitzakis 13, Kristupas Žemaitis 10.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 17 (6 atk. kam., 20 naud. bal.), Simas Jarumbauskas 14 (8 atk. kam., 20 naud. bal.), Marquesas Townesas 12, Žygimantas Skučas 11 (6 atk. kam.).