Be vargo: Ą.Tubelio vedama rezervinė rinktinė dominavo prieš Libaną

Rezervinė Lietuvos krepšinio rinktinė sužaidė pirmąsias savo rungtynes. Kazio Maksvyčio auklėtiniai neturėjo vargo su mūsų šalyje stovyklaujančiais Libano krepšininkais.

Jonavoje vykusiose rungtynėse lietuviai svečius iš Artimųjų Rytų pamokė 100:71.

Dviženklę persvarą šeimininkai susikrovė dar pirmajame kėlinyje (29:15), o triuškinti varžovus ėmė po didžiosios pertraukos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Ąžuolas Tubelis pelnė 18 taškų (3/7 trit.).

Laurynas Beliauskas pridėjo 17 (5/6 trit.), o Ignas Sargiūnas – 15 taškų (4/8 trit.) ir 9 rezultatyvius perdavimus (bet ir 4 klaidas).

„Šiais laikais reikia gerbti visus varžovus. Mums irgi reikėjo laiko susipažinti. Rezultatas – geras, bet sužaisti galėjome ir geriau. Laukia dar dvi akistatos“, – iš karto po rungtynių teigė 9 taškus pelnęs ir 5 kamuolius sugriebęs Marekas Blaževičius.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Rytis Petraitis

Po sunkios Achilo traumos ir ilgos pertraukos sugrįžęs Eimantas Bendžius įmetė 7 taškus (2/5 trit.). Tiek pat pelnė ir Teksase gimęs JAV lietuvis Rytis Petraitis, perėmęs 2 kamuolius iš varžovų.

Metimai nekrito Augustui Marčiulionui, surinkusiam tik 1 tašką per 20 minučių (0/2 trit., 0/1 dvit., 1/2 baud.), bet atlikusiam 6 rezultatyvius perdavimus.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Augustas Marčiulionis

Svečių rinktinėje išsiskyrė Sergio El Darwichas su 20 taškų ir Omari Spellmanas su 14.

Su Libano rinktine mūsiškiai iš viso repetuos net tris sykius. Jau poryt antrasis tarpusavio mačas vyks Kėdainiuose.

Pagrindinė Lietuvos krepšinio rinktinė į stovyklą rinksis birželio 16 d.

Pasak K.Maksvyčio, iš šios – rezervinės – komandos kvietimų prisijungti prie pagrindinės ekipos sulauks 3–4 žaidėjai.