2023 04 23

„CBet“ neužkūrė intrigos – visas rungtynes pirmavęs „Rytas“ laimėjo Jonavoje

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užtikrintą pergalę pasiekė Vilniaus „Rytas“ (23-6), išvykoje 106:81 (23:17, 31:23, 21:21, 31:20) įveikęs Jonavos „CBet“ (15-14) ekipą.

Virginijui Šeškui užkurti intrigos šįkart nepavyko.

Lygus rezultatas šiame mače lygus buvo tik pusantros minutės, kol švieslentėje degė nuliai.

„Nusiteikimas buvo geras. Žaidėjai susikaupė ir nebuvo jokių chi-chi-cha-cha. Visas rungtynes žaidėme solidžiai, sakyčiau – saldi pergalė“, – po mačo kalbėjo Giedrius Žibėnas, „Ryto“ treneris.

„Rytas“ šiame mače pataikė 14 tritaškių iš 25-ių (56 proc., „CBet“ – 5/18, 28 proc.), o šešis iš jų suleido Marcusas Fosteris (6/9), iš viso surinkęs 28 taškus.

„Rytas“ šiame mače neturėjo Kendale‘o McCullumo, Justino Gorhamo ir Benedeko Varadžio. Šios rungtynės tapo LKL debiutu „Ryto“ jaunuoliui Modestui Babraičiui, kuris per 3,5 minutės pelnė 4 taškus.

Ankstesnėse akistatoje šios komandos pasidalijo po pergalę.

„CBet“: Martinas Laksa 17, Jeffery Garrettas (3/5 trit.) ir Goranas Huskičius (6 atk. kam.)– po 11, Dovis Bičkauskis (9 rez. perd.) ir Edvinas Šeškus – po 11, Aurimas Majauskas 6.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 28 (6/9 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Gytis Masiulis 22, Gytis Radzevičius (3/4 trit.) ir Margiris Normantas (9 rez. perd.) – po 13, Elvaras Fridrikssonas (7 rez. perd.) ir Jaime Echenique (7 atk. kam.) – po 9.