2020 12 18

Donatas Motiejūnas galingu pasirodymu vedė komandą į pergalę

Donatas Motiejūnas buvo rezultatyviausias, o jo atstovaujama „Xinjiang Flying Tigers“ ekipa namuose 107:92 (22:23, 28:28, 29:33, 28:8) nugalėjo „Sichuan Blue Whales“ klubą.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

D-Mo per 39 minutes pelnė 29 taškus (13/19 dvit., 0/2 trit., 3/5 baud. met.), atkovojo net 17 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, prarado 3 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus.

Lietuviui geriausiai talkino 25 taškus surinkęs ir 13 kamuolių po krepšiais sugriebęs Zhou Qi.

Pralaimėjusiųjų gretose 32 taškais (2/11 trit.) ir 8 atkovotais kamuoliais išsiskyrė Marcusas Georgesas-Huntas.

Prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį D-Mo atstovaujama komanda atsiliko 5 taškais, tačiau sugebėjo 12-kos minučių atkarpą laimėti net 28:8 ir šventė pergalę.

„Flying Tigers“ pataikė 38 proc. tritaškių (12/32), kovą dėl kamuolių laimėjo 51:39, taip pat atliko ir daugiau rezultatyvių perdavimų – 27 prieš 18.

„Flying Tigers“: D.Motiejūnas 29 (17 atk. kam.), Z.Qi 25 (13 atk. kam.), L.Lipengas 23, T.Caiyu 11.

„Blue Whales“: M.Georgesas-Huntas 32, Z.Songwei 21, H.Haddadi 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant