Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 12 20

Donatas Motiejūnas žaidė įspūdingai, o „Sharks“ nusipurtė pralaimėjimų naštą

Donato Motiejūno atstovaujama Šanchajaus „Sharks“ (7-12) komanda pagaliau nutraukė nesėkmingą atkarpą Kinijos krepšinio lygoje. „Rykliai“ namuose 106:93 (29:26, 24:25, 24:19 29:23) parklupdė turnyro autsaiderius Ningbo „Bayi Rockets“ (1-18) krepšininkus ir šventė pergalę po penkių pralaimėjimų iš eilės.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Scanpix“ nuotr.

D.Motiejūnas šiose rungtynėse per 33 minutes pelnė 35 taškus (15/25 dvit., 0/3 trit., 5/10 baud.), atkovojo 22 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, penkis sykius suklydo ir keturiskart prasižengė.

Lietuvis buvo rezultatyviausias komandoje, o jam labiausiai talkino po 17 taškų surinkę Luo Xudongas ir Wang Tongas.

Pralaimėjusiųjų gretose 25 taškus pelnė Fu Hao.

Po dviejų savaičių pertraukos pergalę iškovoję „Sharks“ bent kažkiek pagerino savo nemalonią situaciją turnyrinėje lentelėje – Šanchajaus komanda joje pakilo į 15-ąją vietą.

Savo ruožtu „Bayi Rockets“ patyrė jau 13-ąją nesėkmę iš eilės.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?