2019 04 06

Drama Pasvalyje: T.Delininkaitis rungtynių nebaigė, G.Masiulis užgesino „Pieno žvaigždes“

Emocingos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynės Pasvalyje baigėsi Klaipėdos „Neptūno“ (21-7) pergale. Gytis Masiulis tapo mačo didvyriu, pasiųsdamas į nokautą Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (16-12) pačioje mačo pabaigoje – 85:75 (18:24, 30:23, 16:19, 21:9)
Gytis Masiulis
Gytis Masiulis / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

„Pieno žvaigždės“ geriau pradėjo rungtynes (8:2) ir po J.Threatto tolimo šūvio nutolo 22:13. „Neptūnas“ kantriai vijosi šeimininkus ir 19-ą minutę Deividas Gailius tritaškiu rezultatą išlygino (40:40).

Trečiasis kėlinys prasidėjo Gyčio Masiulio dėjimais greitose atakose, bet įgyti solidesnę persvarą „Neptūnui“ nepavyko (56:50).

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Tomas Delininkaitis

Užvirusiose taškų lenktynėse sproginėjo emocijos – Tomas Delininkaitis nesutiko su puolime skirta pražanga, pratrūko ir buvo išvarytas iš aikštės. „Neptūno“ snaiperiui palikus aikštę svečiai pirmavo 61:59, bet tuomet „Pieno žvaiždės“ šoktelėjo į priekį (66:62).

„Neptūnas“ stengėsi neatsilikti. Iš viršaus įkrovusį G.Masiulį grubiai užkabino ir ant žemės patiesė Žygimantas Skučas – epizodą arbitrai įvertino nesportine pražanga.

Žiūrovus iš vietų pakėlė Y.Franke tritaškis su pražanga, leidęs „Pieno žvaigždėms“ vėl kiek atsiplėšti (75:69).

Tačiau G.Masiulis inicijavo „Neptūno“ spurtą 12:0 ir klaipėdiečiai pasiuntė šeimininkus į nokautą (81:75). G.Masiulis šio spurto metu pelnė 7 taškus, įskaitant tritaškį likus 70 sekundžių.

Per paskutines penkias susitikimo minutes nė karto varžovų krepšio neužpuolusios „Pieno žvaigždės“ nuskambėjus finalinei sirenai turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu.

Į pergalę „Neptūną“ vedęs G. Masiulis pelnė 21 tašką ir taip pakartojo savo karjeros LKL rezultatyvumo rekordą, kurį užfiksavo sausį akistatoje su „Šiauliais“.

„Pieno žvaigždės“: Jay Threattas 22, Yannickas Franke 20 (6 atk. kam.), Žygimantas Skučas 10.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 21, Deividas Gailius 15 (6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 13.