Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.
2023 06 11

Dviejų arklių lenktynės: „Žalgirio“ ir „Ryto“ žaidėjų nuomonės dėl finalo MVP skyrėsi

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo aistros pamažu rimsta, bet į vieną klausimą dar neatsakyta: kas taps naudingiausiu finalo krepšininku? Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ atstovai į šį klausimą turėjo skirtingus atsakymus.
Į LKL finalo MVP pretenduoja Isaiah Tayloras ir Arnas Butkevičius
Į LKL finalo MVP pretenduoja Isaiah Tayloras ir Arnas Butkevičius / LKL ir BNS nuotr.

Dramatiškiausioje LKL finalo serijoje nuo 2010 metų „Žalgiris“ per kančias, bet susigrąžino šalies čempionų titulą, kurį pernai buvo pametęs dar pusfinalyje.

Kauno klubas atsitiesė po skaudžiai pralaimėto ketvirtojo serijos mačo Vilniuje ir spurtu 11:0 nokautavo „Rytą“ penktajame mače Kaune, iškovodamas pergalę 97:87 ir laimėdamas seriją 3-2.

Kaip ir visoje serijoje, taip ir lemiamose rungtynėse „Žalgirį“ į priekį traukė du garvežiai: Isaiah Tayloras ir Arnas Butkevičius.

Amerikietis nuostabiai pradėjo rungtynes, pelnė pirmuosius 10 „Žalgirio“ taškų, o po pirmosios rungtynių pusės jau buvo įmetęs net 19.

Trečiojo kėlinio pradžioje I.Taylorui problemų pridarė Elvaras Fridrikssonas ir Kazys Maksvytis nusprendė amerikietį ilgam pasodinti ant suolo, bet grįžęs ant parketo lemiamame ketvirtyje iš Kalifornijos kilęs krepšininkas vėl driokstelėjo.

Prasiveržimai, metimai kaire ir dešine ranka, išprovokuotos pražangos – 28-erių amerikietis buvo sunkiai sulaikomas ir per paskutines tris rungtynių minutes pelnė net 11 taškų, iš viso surinkdamas net 32 ir surengdamas rezultatyviausią pasirodymą finaluose nuo 2009 metų, kai Lietuvoje siautėjo Chuckas Eidsonas.

„Aš duočiau Isaiah, nes jis sužaidė įspūdingas rungtynes.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius