2017 07 19

Dvigubas triumfas: Baltijos taurę iškovojo ir šešiolikmečiai vaikinai

Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė tapo Baltijos taurės turnyro nugalėtojais. Edvino Justos auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 73:67 (18:8, 25:16, 13:16, 17:27) įveikė bendraamžius iš Turkijos.
Lietuvos šešiolikmečių rinktinė
Lietuvos šešiolikmečių rinktinė / LKF nuotr.

Pirmojo kėlinio antroje pusėje Lietuvos rinktinė spurtavo ir atkarpą laimėjo 10:2, taip po pirmojo ketvirčio įsiverždami į priekį 18:8.

Antrajame kėlinyje lietuviai nesustojo ir toliau neleisdami varžovams pelnyti taškų į priekį pabėgo 31:8.

Po ilgosios pertraukos Turkijos krepšininkai pagerinę savo žaidimą sumažino lietuvių turimą pranašumą, bet vis dar atsiliko 40:56.

Nors paskutiniame susitikimo ketvirtyje turkams pavyko dar labiau priartėti rungtynes rezultatu 73:67 laimėjo Lietuvos rinktinė ir iškovojo Baltijos taurės čempionų titulą.

Lietuva: M.Blaževičius 15(9 atk. k.), M.Kancleris 14, Ą.Tubelis 12.

Turkija: C.Kavsukas 20 (10 atk. k.), O.Kucukas 1, I.Karabilenas 9.