E.Bendžiaus taškų neužteko – Čempionų lygos atrankos finale šventė kitas lietuvis

Eimantas Bendžius buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, bet lietuvio atstovaujamai Sasario „Dinamo“ ekipai nepavyko patekti į pagrindinį FIBA Čempionų lygos etapą.
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / FIBA.com nuotr.

Turkijoje finišavusios atrankos, iš kurios kiek anksčiau iškrito ir Utenos „Juventus – Uniclub Casino“, finale Sasario „Dinamo“ 71:78 (21:20, 12:12, 15:32, 23:14) nusileido Bonos „Telekom Baskets“.

Italijos klubą į priekį tempęs 34-erių E.Bendžius pelnė 21 tašką (3/5 dvit., 5/8 trit.), sugriebė 6 atkovotus ir surinko 24 naudingumo balus per 38-ias žaidimo minutes.

„Dinamo“ paleido varžovus į priekį trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net 15:32, ir pavyti jų nebesugebėjo.

Bilietą į pagrindinį Čempionų lygos etapą iškovojusioje Bonos ekipoje džiaugėsi ir lietuvis Danas Kazakevičius. 19-metis buvo registruotas ir atrankos pusfinalyje, ir finale, bet nuo suolo nepakilo.

Užpernai šio turnyro čempione tapusi „Telekom Baskets“ šiemet pagrindiniame etape varžysis E grupėje, kur susitiks su Mindaugo Kuzminsko Atėnų AEK, Rygos VEF bei Ramat Gano „Maccabi“.

Kitame atrankos finale Nimburko ERA iš Čekijos 80:66 (11:21, 23:22, 26:10, 20:13) nugalėjo Talino „Kalev/Cramo“ ir žais D grupėje su Stambulo „Galatasaray“, Patrų „Promitheas“ bei Vechtos RASTA.