Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 09 30

Fantastiški A.Šikšniaus tritaškiai „Juventus“ neišgelbėjo – „Žalgiris“ išvargo pergalę

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenoje Kauno „Žalgiris“ turėjo 20 taškų persvarą, tačiau „Juventus“ sugebėjo atsitiesti ir grąžinti intrigą. Vis dėlto lemiamomis akimirkomis „Žalgiris“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes 87:80 (24:16, 25:16, 18:21, 20:27).
"Žalgiris" prieš "Juventus"
"Žalgiris" prieš "Juventus" / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Mariaus Grigonio aktyvumo dėka „Žalgiris“ jau mačo pradžioje šoktelėjo į priekį (8:1).

Nepaisant fantastiškų Arvydo Šikšniaus tritaškių (4/5 iki pertraukos) „Žalgiris“ žingsnis po žingsnio didino pranašumą, kuris prieš trečiąjį kėlinį pasiekė 17 taškų ribą (49:32).

Po techninės „Juventus“ trenerio Žydrūno Urbono pražangos „Žalgirio“ persvara padidėjo iki 60:40.

Tačiau „Juventus“ stengėsi atsitiesti. Po dar vieno A.Šikšniaus tritaškio iš „Žalgirio“ persvaros liko 12 taškų (63:51).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Vaidas Čepukaitis įkrovė iš viršaus, vėl iš toli pataikė A.Šikšnius ir čempionų pranašumas ištirpo iki 4 taškų (77:73).

„Juventus“ toliau kabinosi (84:80), tačiau Nate’o Wolterso tritaškis likus žaisti pusei minutės galutinai nulėmė rungtynių baigtį (87:80).

Primename, jog kauniečiai pirmajame ture 103:66 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą, o antrajame – 74:53 palaužė Prienų „Skycop“.

„Juventus“ krepšininkai sezoną pradėjo pralaimėjimu „Rytui“ 57:87, bet antrajame ture 83:78 įveikė „Šiaulių“ ekipą.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 17, Nate'as Woltersas 14, Artūras Milaknis 13, Aaronas White‘as 11.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 20 (6/7 trit.), Vaidas Čepukaitis 19, Marius Runkauskas 14.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?