2023 09 02

Ikisezoninis sostinės derbis: „Rytas“ draugiškame mače sutriuškino „vilkus“

Vilniaus „Rytas“ ir tam pačiam miestui šį sezoną atstovaujantis „Wolves“ susitiko draugiškame mače „Jeep“ arenoje. Rungtynes 92:69 (29:16, 18:14, 24:19, 21:20) laimėjo „Rytas“.
„Wolves“ – „Rytas“
„Wolves“ – „Rytas“ / rytasvilnius.lt nuotr.

„Rytas“ varžovus į nokautą pasiuntė jau pačioje rungtynių pradžioje – kibi gynyba bei taiklūs metimai leido jau septintąją žaidimo minutę susikrauti 15-os taškų pranašumą.

Antrajame kėlinyje „Ryto“ komanda dar labiau padidino savo pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama 47:30.

Po ilgosios pertraukos rungtynių tempą ir toliau diktatvę „Ryto“ krepšininkai vienu metu pirmavo ir 32-ių taškų persvara, o galiausiai rungtynės baigėsi rezultatu 92:69.

Abi komandos žaidė ne stipriausių sudėčių:

„Rytas“ be Margirio Normanto, Gyčio Radzevičiaus, Martyno Echodo ir Justino Gorhamo, o „Wolves“ – be Eigirdo Žukausko, Rasheedo Sulaimono, Christiano Mekowulu ir Jeffo Tayloro.

Dėl šios priežasties progų pasireikšti turėjo „Rytas-2“ komandos jaunuoliai. Trumpiausiai žaidęs Nojus Kulieša taškų nepelnė, tuo metu Grantas Križanauskas ir Gediminas Alisas pelnė po 9 taškus.

„Vilkams“ talkino be kontraktų šiuo metu esantys Donatas Sabeckis, Egidijus Mockevičius, Paulius Valinskas, Motiejus Maziliauskas.

„Rytas“: Keithas Hornsby 18, Javinas DeLaurier 17 (12 atk. kam.), R.J. Cole'as 16, Arnas Velička 10 (8 atk. kam.).

„Wolves“: Regimantas Miniotas 18, Kristupas Žemaitis 13, Donatas Sabeckis 10 (8 rez. perd.), Egidijus Mockevičius 9 (11 atk. kam.).