Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2016 11 20

Ispanijoje rungtyniaujantys lietuviai pasižymėjo tritaškiais

Trijų lietuvių atstovaujamas Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (2-7) klubas Ispanijos pirmenybių rungtynėse išvykoje 87:91 (18:21, 16:24, 24;20, 29:26) pralaimėjo Andoros „MoraBanc“ (6-2).
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / obradoirocab.com nuotr.

Eimantas Bendžius žaidė 33 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 4 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

Deividas Dulkys per 29 minutes įmetė 10 taškų (1/2 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus suklydo bei išnaudojo pražangų limitą. Jis surinko 7 naudingumo balus.

Osvaldas Matulionis per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

„Obradoiro“: M.McConnellas 22 (11 rez. perd.), S.Whittingtonas 21, R.Allenas 12.

„MoraBanc“: D.Walkeris 16, N.Martinas, G.Šermadini ir T.Antetokounmpo po 11.

Šarūnas Vasiliauskas

Kitose rungtynėse Badalonos „Joventut“ (3-6) namuose 86:84 (23:23, 21:21, 23:16, 19:24) palaužė Valensijos „Basket“ (5-3) klubą. Tai buvo trečioji Badalonos ekipos pergalė per pastarąsias ketverias rungtynes.

Nugalėtojams Šarūnas Vasiliauskas per 15 minučių pelnė 8 taškus (0/2 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau užsidirbo 3 blokus ir surinko 4 naudingumo balus.

„Joventut“: L.Bogdanovičius 16, A.Balde'as 14, S.Vidalis ir A.Sabatas po 11.

„Basket“: V.Kravcovas 23, A.Diot 14, R.Martinezas ir W.Thomasas po 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant