2023 04 03

Įspūdingai sugrįžusioms „Pieno žvaigždėms“ nepavyko nugvelbti pergalės Šiauliuose

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5-20) beveik panaikino 29 taškų deficitą, bet nesugebėjo iškovoti pergalės Saulės mieste – Antano Sireikos treniruojami „Šiauliai“ (11-14) išnešė sveiką kailį 95:89 (23:27, 29:10, 25:21, 18:31).

Šiauliečiai įspūdingai sužaidė antrąjį kėlinį, kurį laimėjo 29:10, o po sėkmingos atkarpos trečiajame ketvirtyje A.Sireikos komanda triuškino varžovus net 73:44.

Bet tada sustojo. Pasvaliečiai per ateinančias 8 minutes laimėjo atkarpą net 30:4, vienu metu pelnydami net 21 tašką paeiliui, ir praktiškai panaikino „Šiaulių“ persvarą – 74:77.

Tik 3 taškai komandas skyrė ir prasidedant paskutinei minutei (87:90), bet tada Antino Jacksonas smeigė tritaškį, Eimantas Stankevičius perėmęs kamuolį pelnė taškus greitoje atakoje ir Šiaulių komanda išsaugojo pergalę.

Neišgelbėjo Pasvalio komandos ir Evaldo Šaulio karjeros rungtynės. Tik dvi minutes ilsėjęsis snaiperis pelnė net 30 taškų (4/4 dvit., 5/6 trit., 7/7 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

11-ą kartą laimėję „Šiauliai“ pergalių skaičiumi pasivijo Klaipėdos „Neptūną“ ir dalinasi 8-9 pozicijas, o „Pieno žvaigždės“ su „Gargždais“ dalinasi 10-11 vietas.

„Šiauliai“: Eimantas Stankevičius 23 (7/9 dvit., 3/6 trit.), Kyle'as Mangasas 14 (4/7 trit.), Radoslavas Pekovičius 12, Antino Jacksonas 11 (5 kld.), Arminas Urbutis ir Donatas Sabeckis (11 rez. perd.) po 9.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Šaulys 30 (5/6 trit., 36 naud. bal.), Johnas Gillonas 20 (7 rez. perd.), Rihardas Kuksikas 12 (4/8 trit.), Ignas Vaitkus 10.