Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 02 02

„Juventus“ Vilniuje kurstė intrigą, bet nusileido „Rytui“

Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė Vilniaus „Rytas“ (15-5), namuose nugalėjęs 93:82 (31:23, 20:21, 30:16, 12:22) Utenos „Juventus“ (8-13) ekipą.
Arnas Butkevičius
Arnas Butkevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Galingai rungtynes pradėjęs Martinas Gebenas įpusėjus pirmajam kėliniui leido „Juventus“ išsiveržti į priekį (14:17), tačiau netrukus iš toli pataikė Chrisas Krameris bei Rokas Stipčevičius ir „Rytas“ ėmė tolti.

„Juventus“ iki trečiojo kėlinio kabinosi „Rytui“ į atlapus, tačiau po didžiosios pertraukos vilniečiai galingiau šoko į priekį. Trečią kėlinį „Rytas“ laimėjo 30:16 ir atitrūko 81:60.

„Juventus“ nekapituliavo. Pirmųjų penkių minučių ketvirtajame kėlinyje atkarpą laimėjo 18:5 ir po dviejų iš eilės Tomo Dimšos tritaškių „Ryto“ persvara ištirpo iki vienženklės (86:78).

Vis dėlto „Rytas“ atsilaikė. „Juventus“ sužaidė dvi „sausas“ minutes be taškų ir pripažino „Ryto“ pergalę.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 21 (7 atk. kam.), Chrisas Krameris, Arnas Butkevičius ir Rokas Stipčevičius po 12, D.J. Seeley 11.

„Juventus“: Martinas Gebenas 17 (7 atk. kam.), Aleksandras Zacharovas 13, Tomas Dimša 12, Kenny Gainesas 9.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?