Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 22

Karaliaus Mindaugo taurės trileris – D.Lavrinovičiaus šou Prienų neišgelbėjo

Karaliaus Mindaugo taurės turnyro antrojo etapo rungtynėse Prienuose Alytaus „Dzūkija“ po atkaklios kovos 84:83 (31:23, 16:21, 13:14, 24:25) nugalėjo „Skycop“.
Darjušas Lavrinovičius
Darjušas Lavrinovičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Alytaus klubas pirmavo net 36 minutes, tačiau Prienų „Skycop“ nepasidavė ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą.

Likus žaisti 33 sekundes, „Dzūkija“ pirmavo 83:81, tačiau tada teisėjai skyrė nesportinę pražangą Egidijui Dimšai. Vytenis Lipkevičius pataikė du baudos metimus ir rezultatas buvo lygus 83:83.

Galiausiai Alytaus klubo pergalę nulėmė tikslus E.Dimšos baudos metimas.

Alytaus ekipoje rezultatyviausias su 17 taškų buvo Artūras Jomantas.

Prienų klubą į priekį vedė Darjušas Lavrinovičius, kuris per pirmas 15 minučių pelnė 23 taškus. Iš viso jis pelnė 28 taškus. 17 taškų pridėjo Martynas Gecevičius.

Prieš rungtynes Prienų klubas neteko vieno iš savo lyderių Mindaugo Lukauskio, kuris šiemet jau nebežais.

Atsakomosios rungtynės Alytuje vyks gruodžio 4 dieną.

Jau aiškios 7 KMT ketvirtfinalio dalyvės: Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Rytas“, Klaipėdos „Neptūnas“, Panevėžio „Lietkabelis“, „Šiauliai“, Pasvalio „Pieno žvaigždės“ ir Utenos „Juventus“.

Gruodžio 5 d. bus traukiami ketvirtfinalio burtai, pirmos keturios komandos bus suporuotos su kitomis keturiomis.

Pirmos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos sausį, atsakomosios – vasarį.

„Skycop“: D.Lavrinovičius 28, M.Gecevičius 17, V.Lipkevičius 13.

„Dzūkija“: A.Jomantas 17, K.Brownas 13, E.Dimša 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?