2018 10 27

Karjeros mačą sužaidęs L.Williamsas vedė „Neptūną“ į pergalę Šiauliuose

Lorenzo Williamsas sužaidė geriausias karjeros rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), o jo atstovaujamas Klaipėdos „Neptūnas“ (7-1) svečiuose 98:88 (26:27, 30:18, 19:18, 23:25) nugalėjo „Šiaulius“ (0-7).
Lorenzo Williamsas
Lorenzo Williamsas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Amerikietis per 30 minučių pelnė 27 taškus (2/3 dvit., 6/8 trit., 5/5 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, perėmė – 5, išprovokavo 3 pražangas, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 40 naudingumo balų.

Tai – ir rezultatyviausios, ir naudingiausios jo karjeros rungtynės LKL.

„Neptūnui“ tritaškius rinko tik jis ir Tomas Delininkaitis, kuris pataikė 4 iš 4. Simas Galdikas pelnė 18 taškų bei užfiksavo asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą.

Jei pirmajame kėlinyje komandos žengė į priekį apylygiais tempais (26:27), tai vėliau „Neptūnas“ naudojosi T. Delininkaičio tritaškiais bei L. Williamso iniciatyva bei taip atitrūko jau 56:39. Klaipėdiečiams pakako pusdevintos minutės kėlinyje, jog pavyktų pelnyti net 30 taškų.

Tempai sulėtėjo po ilgosios pertraukos. Baudų metimų dėka „Šiauliai“ atsiliko jau tik 51:56, tačiau L. Williamsas toliau rodė savo taiklumą, o lengvų taškų svečiai taip pat nešvaistė – 75:63.

Paskutinį kartą „Šiauliai“ pabandė kabintis į rungtynes įpusėjus ketvirtam kėliniui, kai po atkarpos 9:1 priartėjo 83:88. Vis tik „Neptūnas“ deficito neišbarstė.