2019 04 28

Karjeros rekordus gerinęs G.Masiulis vedė „Neptūną“ į pergalę

Klaipėdos „Neptūnas“ (26-7) tvirčiau įsitaiso antroje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyro lentelės vietoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai po sėkmingai sužaistos mačo pabaigos namuose 86:76 (21:21, 20:15, 21:19, 24:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (6/28).
Gytis Masiulis
Gytis Masiulis / Karolio Bakūno nuotr.

Tuo tarpu Ramūno Cvirkos auklėtiniai lieka paskutinėje LKL pozicijoje.

Kėdainių komanda šiose rungtynėse tik trumpam buvo minimaliai išsiveržusi į priekį – antrame kėlinyje.

Tuo tarpu „Neptūnas“, jau pradėjęs rungtynes atkarpa 15:2, vėliau iniciatyvą susigrąžino bei antrajam kėliniui einant į pabaigą buvo priekyje 41:34.

Tomo Delininkaičio tritaškis leido „Neptūnui“ įgauti dviženklę persvarą (54:42), tačiau spurtu 7:0 „Nevėžis“ gerino savo padėtį – 51:57.

Intriga išliko ir ketvirtajame kėlinyje: užsivedęs nuo keturių tritaškių Kėdainių klubas priartėjo dar labiau (71:74), bet svečių įsibėgėjimą stabdė T. Delininkaitis, pataikęs tritaškį su pražanga – 78:71.

Netrukus jis pridėjo dar vieną tolimą metimą, dar vieną smeigė Osvaldas Olisevičius, o „Nevėžio“ puolimui užstrigus klaipėdiečiai užsitikrino pergalę.

Gyčiui Masiuliui pavyko pagerinti savo asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus: šįkart jis pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus.

Lorenzo Williamsą, „Neptūno“ įžaidėją, stabdo pėdos uždegimas: reikalui esant rungtyniauti jis galėjo, tačiau buvo nuspręsta jam suteikti poilsio prieš svarbiausias sezono kovas.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 23, Tomas Delininkaitis 17 (4/5 trit.), Laimonas Kisielius 11, Jerai Grantas 10, Paulius Dambrauskas ir Simas Galdikas po 6.

„Nevėžis“: Adonte Parkeris 18, Nikita Balašovas 16, Zaidas Hearstas 16, Gintautas Matulis ir Martinas Junakovičius po 6.