2020 12 13

Karštas vakaras Utenoje: „Juventus“ vienu taškeliu palaužė „Neptūną“

Utenos „Juventus“ išgyveno trilerį namuose. Žydrūno Urbono auklėtiniai 85:84 (18:13, 20:26, 25:24, 22:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“.
Mindaugas Kupšas
Mindaugas Kupšas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

70:70 – toks buvo rezultatas, beveik įpusėjus ketvirtajam kėliniui, o ir toliau komandos žaidė taškas į tašką.

Prasidėjus paskutinei minutei, „Neptūnas“ turėjo kamuolį ir atsiliko 2 taškais (82:84). Klaipėdiečiai neužpuolė, o „Juventus“ vienu baudos metimu padidino pranašumą iki trijų taškų.

„Juventus“ sugebėjo apsiginti ir turėjo 10 sekundžių, pusę jų sudegino, o tada Žygimantas Skučas tiesiog sviedė kamuolį per pusę aikštės į užribį.

„Neptūnui“ atgimė viltis, bet Giedrius Stankevičius nepataikė iš toli, o Žygimantas Janavičius pelnė dvitaškį.

„Juventus“ po minutės pertraukėlės išlaikė kamuolį ir sudegino paskutines 2 sekundes.

Mindaugas Kupšas nugalėtojams pelnė 20 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus. Jam geriausiai talkino Martynas Gecevičius, pelnęs 19 taškų.

„Neptūnui“ 15 taškų surinko Klaidas Metrikis, Džiugas Slavinskas pridėjo 13.

„Juventus“ puikiai pataikė iš toli – realizavo 47 proc. tolimų metimų (8/17), klaipėdiečiai sumetė 26 proc. tritaškių (5/19).

„Neptūnas“ iš baudos aikštelės pelnė 52 taškus, uteniškiai – 34.

„Juventus“: M.Kupšas 20 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), M.Gecevičius 19, I.Vaitkus 12, V.Kariniauskas 11, Ž.Skučas 10.

„Neptūnas“: K.Metrikis 15, Dž.Slavinskas 13, T.Pažėra ir B.Griciūnas po 12, Ž.Janavičius 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant