2016 02 07

Kauno „Žalgiris“ apmaudą išliejo ant „Šiaulių“

Po triuškinančio pralaimėjimo Eurolygoje Maskvos CSKA Kauno „Žalgiris“ atsigriebė LKL. Žalgiriečiai Šiauliuose šventė pergalę 80:64 (25:14, 18:23, 20:11, 17:16).
Paulius Jankūnas
Paulius Jankūnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pirmajame kėlinyje prieš „Žalgirį“ žaidė vienas Artūras Jomantas – jis pelnė 12 taškų ir „Šiauliai“ žengė koja kojon. Tačiau žalgiriečiai surengė spurtą 10:0 ir po pirmojo kėlinio pirmavo 23:14.

Per antrąjį kėlinį šiauliečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Prieš didžiąją pertrauką komandos apsikeitė techninėmis pražangomis. Po dviejų kėlinių „Žalgirio“ gretose rezultatyviausias buvo 14 taškų surinkęs Paulius Jankūnas.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ įgijo rekordinę, 15 taškų persvarą. Ianas Vougioukas su 13 taškų prisijungė prie rezultatyviausio P.Jankūno, kuris jau buvo surinkęs 16 taškų.

Ketvirtasis kėlinys didesnės intrigos nesukūrė. Visas rungtynes pirmavę kauniečiai šventė pergalę.

22-ąją pergalę iškovojęs Kauno klubas yra užtikrintas LKL lyderis. „Šiauliai“ rikiuojasi septinti.

Penktadienį „Žalgirio“ Eurolygoje laukia „Barcelona“ iššūkis.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 18 (7/9 dvit.), I.Vougioukas 15 (7/9 dvit., 7 atk. kam.), E.Ulanovas 12, R.Seibutis 10, B.Motumas 8, K.Vecvagaras 6, L.Lekavičius 5 (2 per. kam.), S.Vene 4, M.Sajus 2, M.Pocius 0, O.Hanlanas 0.

„Šiauliai“: A.Jomantas 19 (7 atk. kam.), A.Marei 13 (6 atk. kam.), M.Scottas 10 (2 per. kam.).