2015 11 22

Klaipėdos „Neptūnas“ parklupdė Panevėžio „Lietkabelį“

LKL čempionate pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai. Uostamiesčio ekipa namuose 73:65 (15:23, 28:11, 14:17, 16:14) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“.
Martynas Mažeika
Martynas Mažeika / A. Venskaus nuotr.

Po beveik visą pirmąjį kėlinį trukusios kovos taškas į tašką, Arno Labucko vedini „Lietkabelio“ krepšininkai surengė spurtą 9:1 ir prieš antrąjį ketvirtį įgijo solidesnę persvarą (23:15).

Visgi antrasis kėlinys buvo visiškai kitoks. Iniciatyva visą laiką priklausė uostamiesčio komandai, kuri ne tik pasivijo oponentus, bet ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (43:34).

Po ilgosios pertraukos dviženklį deficitą įgiję panevėžiečiai ginklų nesudėjo ir stengėsi sumažinti „Neptūno“ pranašumą. Atotrūkis tarp ekipų buvo sumažėjęs iki 4 taškų (51:54), tačiau klaipėdiečiai susiėmė ir susigrąžino dviženklę persvarą (64:53).

„Neptūnas“: Danielis Ewingas 16 taškų, Arnas Butkevičius 16, Vytautas Šarakauskas 12, Jerai’us Grantas 9.

„Lietkabelis“: Arnas Labuckas 17, Valdas Vasylius 11, Jermaine’as Love’as 9.