Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 13

KMT: V.Šeškaus vadovaujama „Jonava“ kandžiojosi su „Pieno žvaigždėmis“

Buvusių LKL krepšininkų į „Jonavos“ komandą pasikvietęs Virginijus Šeškus Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) pirmojo etapo starte metė iššūkį LKL besivaržančiai Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipai, tačiau galiausiai Gedimino Petrausko auklėtiniai šventė pergalę 89:77 (32:33, 21:17, 21:13, 15:14).
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Karolio Bakūno nuotr.

Pirmoji rungtynių pusė Jonavoje buvo itin rezultatyvi – po dviejų kėlinių 53:50 pirmavo „Pieno žvaigždės“, kurių pranašumą lėmė Karolio Giedraičio tritaškis paskutinėmis sekundėmis.

Nuostabią formą jau per pirmus du kėlinius demonstravo Tomas Delininkaitis, per 12 minučių aikštėje jis buvo surinkęs 16 taškų, pataikęs visus penkis metimus iš žaidimo (2/2 dvit., 3/3 trit.). Tiesa, vėliau gynėjas kiek aprimo ir finišavo pelnęs 21 tašką.

Po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ žaidė užtikrinčiau ir „Jonavos“ atsilikimas didėjo.

Galiausiai į Pasvalį G.Petrausko komanda patraukė su 12-kos taškų persvara kišenėje. Atsakomasis mačas Pasvalyje vyks spalio 27 d. 18 val.

„Jonava“: T.Delininkaitis 21, G.Staniulis 13, D.Tarvydas 12, J.Vazalis 10.

„Pieno žvaigždės“: B.Mirkovičius 15, P.Petrilevičius ir J.Manigat po 14, T.Lekūnas ir K.Giedraitis po 13.

Pirmasis Citadele KMT etapas vyks visą spalio mėnesį. Dvi pirmojo etapo porų nugalėtojos automatiškai pateks į turnyro ketvirtfinalį. Tai bus komandos, praėjusį sezoną užėmusios aukščiausias pozicijas.

Likusios keturios komandos, laimėjusios pirmajame etape, tarpusavyje žais antrajame etape. Keturios komandos bus suporuotos burtų keliu ir žais dvejas rungtynes namie ir išvykoje.

Ketvirtfinalyje prie keturių atranką įveikusių komandų prisijungs keturi stipriausi praėjusio „Betsafe–LKL“ sezono klubai: Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Rytas“, Panevėžio „Lietkabelis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.

Citadele KMT finalo ketvertas vyks 2021 m. vasario 13-14 d.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant