2019 09 07

Kova iki paskutinių minučių: Australija tik mačo pabaigoje palaužė Dominikos Respubliką

L grupėje, kurioje šiandien santykius išsiaiškins Lietuvos ir Prancūzijos rinktinės, sunkią pergalę iškovojo Australijos (4-0) rinktinė, 82:76 (24:19, 16:19, 17:14, 25:24) palaužusi Dominikos Respubliką (2-2).
Dominikos Respublika – Australija
Dominikos Respublika – Australija / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Australai šiame mače ne vieną kartą buvo pabėgę į priekį, tačiau kovingieji Dominikos Respublikos krepšininkai vis sugrįždavo.

Štai dar pirmajame kėlinyje ryškia dvikovos favorite laikyta Australija pirmavo 20:11, tačiau po dviejų kėlinių rinktines skyrė tik du taškai.

Trečiajame kėlinyje australų persvara dar kartą pasiekė devynis taškus (57:48), bet Karibų salyno atstovai laikėsi per kovinį atstumą.

Ketvirtajame ketvirtyje Dominikos Respublika deficitą galėjo aptirpdyti vos iki trijų taškų, tačiau jų metimai skriejo pro šalį, o nedidelį spurtą surengę australai likus dviem minutėm įgijo dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę.

Puikiai praėjusiame mače prieš Lietuvą iš toli atakavę australai šiandien pataikė 9 tolimus metimus iš 26 (35%).

Juos į pergalę vedė su dvigubu dubliu flirtavęs Patty Millsas – 19 pelnytų taškų ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Puikiai 18 praleistų minučių aikštelėje išnaudojo ir Kauno „Žalgirio“ naujokas Jockas Landale'as, pelnęs 13 taškų.

Australija: P.Millsas 19, C.Gouldingas 15, J.Landale'as 13, A.Baynesas 10.

Dominikos Respublika: E.Vargas 16 (7 atk. kam.), V.Lizas 14, R.Mendoza 12, E.Baezas 10.