Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 09 24

„Labas GAS“ fantastišku metimu išplėšė pratęsimą, bet pergalę šventė „CBet“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas startavo Prienuose, kur vietos „Labas Gas“ susitiko su Jonavos „CBet“ ekipa. Atkaklias rungtynes po pratęsimo 80:74 (19:14, 14:15, 12:22, 22:16, 13:7) laimėjo jonaviečiai.
Edvinas Šeškus
Edvinas Šeškus / lkl.lt nuotr.

Edvinas Šeškus pelnė pirmuosius šio LKL sezono taškus, o Virginijaus Šeškaus auklėtiniai žingsniu priekyje stengėsi būti nuo pirmųjų minučių.

„CBet“ laimėjo pirmąjį kėlinį 19:14 nepaisant to, kad prametė visus septynis tolimus metimus (0/7).

Goranas Huskičius antrojo kėlinio pradžioje dar šiek stumtelėjo jonaviškius į priekį – 25:18.

Vytauto Šulskio dvitaškis padidino skirtumą iki 9 taškų (32:23), bet dar labiau pabėgti į priekį prieniškiai neleido.

Karolis Giedraitis ėmėsi iniciatyvos, pelnė 6 iš eilės taškus ir ilsėtis komandos išėjo „CBet“ ekipai pirmaujant 33:29.

Trečiąją kėlinį „Labas GAS“ pradėjo spurtu 8:0 ir persvėrė rezultatą. Šeimininkai laimėjo ketvirtį 22:12 ir prieš lemiamą kėlinį jau prieniškiai turėjo 6 taškų pranašumą – 51:45.

Per tris kėlinius „CBet“ pataikė tik 2 tolimus metimus iš 21 (9,5 proc.), tačiau du tolimi šūviai ketvirtajame kėlinyje padėjo V.Šeškaus kariaunai pasivyti šeimininkus.

Jeffery Garretto tritaškis likus 2,5 min. rezultatą išlygino (62:62), o Lukas Kreišmontas netrukus jį persvėrė. Likus 33 sekundėms „CBet“ pirmavo 66:64, bet K.Giedraitis laisvas prametė tritaškį ir prieniškiai ėmėsi pražangų taktikos.

Tiksint paskutinėms sekundėms E.Šeškus apmaudžiai prarado kamuolį, o Brandonas Brownas fantastišku paskutinės sekundės tritaškiu metimu išplėšė pratęsimą (67:67).

J.Garrettas ir G.Huskičius ėmė tempti „CBet“ pratęsime, o L.Kreišmonto dvitaškis padidino jonaviečių spurtą iki 7:0. Grąžinti rezultato ant svarstyklių prieniškiams nebepavyko ir „CBet“ šventė pergalę.

„CBet“ laimėjo nepaisant to, kad pataikė tik 19 proc. tritaškių (5/27, „Labas GAS“ – 10/33) ir tik 58 proc. baudų metimų (19/33, „Labas GAS“ – 18/20, 90 proc.).

„Labas GAS“: Brandonas Brownas 18, Karolis Giedraitis 15, Isiah Osborne'as 14, Džoko Šaličius 10, Jylanas Washingtonas 9.

„CBet“: Edvinas Šeškus ir Jeffery Garrettas po 16, Goranas Huskičius 13, Martinas Laksa 12, Lukas Kreišmontas 11, Dovis Bičkauskis 6.