Lemiamame mūšyje dominavę „Vilkai“ pusfinalyje susikaus su „Rytu“

Per „Betsafe-LKL“ čempionato ketvirtfinalio serijos lemiamas rungtynes Vilniuje „Wolves Twinsbet“ krepšininkai nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ 91:80 (26:16, 14:15, 24:26, 27:23) ir tapo paskutiniaisiais pusfinalio dalyviais. Vilniaus ekipa seriją laimėjo 2-1.

Sostinės atstovai kontroliavo rungtynių eigą beveik visą laiką, jų pranašumas nuolat balansavo ties 10 taškų riba.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnui“ pavyko sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (52:47), bet „Wolves Twinsbet“ greitai vėl padidino savo pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pirmoje atakoje Ignas Sargiūnas tritaškiu sumažino klaipėdiečių deficitą iki 4 taškų, o Ąžuolas Tubelis netrukus pridėjo dvitaškį ir skirtumas ištirpo iki vieno metimo (62:64).

Vis dėlto „Wolves Twinsbet“ dar kartą atsakė savo 7 taškais iš eilės ir vėl pasijuto saugiai (71:62).

Kėlinio viduryje Kristupas Žemaitis tritaškiu išaugino šeimininkų persvarą iki 16 taškų (81:65), o „Neptūnas“ po šio smūgio atsitiesti jau nebepajėgė.

„Neptūnui“ per šias rungtynes nepadėjo Žygimantas Janavičius, o „Wolves Twinsbet“ vertėsi be sunkią traumą per pirmąsias serijos rungtynes patyrusio Garrisono Brookso.

Nugalėtojų gretose ryškiausiomis spalvomis šį kartą sužibo K.Žemaitis – 25 minutės, 26 taškai (4/6 dvitaškių, 6/6 tritaškių), 6 atkovoti, perimtas ir prarastas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 pražangos bei 33 naudingumo balai.

Jo atsvara Klaipėdos klube tapo I.Sargiūnas, per 32 minutes surinkęs 27 taškus (8/12 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 5 atkovotus, perimtą ir 2 prarastus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 4 pražangas ir 25 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Ignas Sargiūnas 27 (3/7 tritaškių, 5 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 13 (0/3 tritaškių, 7 atk. kam.), Deividas Gailius (2/6 tritaškių, 4 atk. kam.) ir Mindaugas Girdžiūnas (2/6 tritaškių) po 12, Zsomboras Maronka 6.

„Wolves Twinsbet“: Kristupas Žemaitis 26 (6/6 tritaškių, 6 atk. kam.), Regimantas Miniotas (11 atk. kam.) ir Arturas Žagaras (9/10 baud. met.) po 12, Rasheedas Sulaimonas (1/5 tritaškių, 4 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Tre'Shawnas Thurmanas po 11, Jeffery Tayloras 8 (6 rez. perd.).

Pirmąsias serijos rungtynes savo arenoje vilniečiai gegužės 13 d. laimėjo 91:84, bet trečiadienį Klaipėdoje buvo sutriuškinti 95:76.

„Betsafe-LKL“ pusfinalyje „Wolves Twinsbet“ susitiks su Vilniaus „Rytu“. Kitame pusfinalyje Kauno „Žalgiris“ kovos su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“.

Pirmosios pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos gegužės 21 d. 18.30 val. Kauno „Žalgirio arenoje“ ir gegužės 22 d. 18.30 val. – Vilniaus „Twinsbet arenoje“.