2022 04 27

„Lietkabelis“ nesižvalgydamas prašvilpė pro Kėdainius

Galingai startavęs ir pirmosiomis minutėmis beveik visus reikalus sutvarkęs Panevėžio „Lietkabelis“ (23-7) pabaigė „Betsafe-LKL“ reguliarųjį sezoną nesudėtinga pergale.
Panevėžio „Lietkabelis“ – Belgrado „Partizan“
Panevėžio „Lietkabelis“ / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Jau prieš kurį laiką trečiąją vietą užsitikrinę Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 85:60 nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (7-23) krepšininkams.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Kasparas Beržinis. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs Svenas Smajlagičius.

Gedimino Petrausko treniruojamos komandos sezonas pasibaigė – „Nevėžis-Optibet“ liko dešimtoje „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vietoje.

„Lietkabelis“ jau pirmojo kėlinio viduryje įgijo dviženklį pranašumą 20:9, o netrukus svečiai sugebėjo atsiplėšti dar labiau – 28:12.

Kėdainių klubas kuriam laikui varžovus pristabdė, tačiau po pertraukos svečiai vėl pradėjo bėgti į priekį ir atitrūko 69:45. Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas.