2023 03 19

Lietuviai buvo rezultatyvūs, bet „Panathinaikos“ vėl krito principiniame mūšyje

Graikijos krepšinio lygoje pergalių seriją pratęsė Pirėjo „Olympiakos“ (18-0), principiniame grandų mūšyje 76:74 (21:21, 25:17, 13:20, 17:16) įveikęs Atėnų „Panathinaikos“ (14-4).
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / paobc.gr nuotr.

Tai 12-oji „Olympiakos“ pergalė iš eilės tarpusavio rungtynėse.

Beje, Mariui Grigoniui tai buvo pirmosios rungtynės Graikijos lygoje nuo spalio mėnesio. Traumą kurį laiką besigydęs lietuvis vėliau nebūdavo registruojamas dėl legionierių limito.

Šįkart jis žaidė 28 minutes, pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kitas „Panathinaikos“ lietuvis Artūras Gudaitis per 23 minutes surinko 10 taškų (3/5 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus.

Dwane‘as Baconas „žaliesiems“ pelnė 17 taškų, o „Olympiakos“ gretose išsiskyrė 13 taškų surinkęs Giannoulis Larentzakis, bei po 12 taškų pelnę Isaiah Canaanas ir Shaquielle'as Mckissicas.