2016 02 07

„Lietuvos rytas“ nutraukė nesėkmių seriją – sutriuškino „Dzūkiją“

LKL rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas“ nutraukė nesėkmių seriją ir 93:58 (20:9, 25:19, 25:14, 23:16) sutriuškino Alytaus „Dzūkiją“.
Antanas Kavaliauskas
Antanas Kavaliauskas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Jau pirmajame kėlinyje Vilniaus klubas agresyviai gynėsi ir leido varžovams įmesti vos 9 taškus. Tuo tarpu „Lietuvos ryte“ tiek per pirmas 10 minučių surinko energingai rungtynes pradėjęs Artūras Gudaitis.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose vilniečiai rinko po 25 taškus ir užtikrintai triuškino varžovus. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.

„Lietuvos ryto“ ekipoje rezultatyviausias buvo legionierius Kendrickas Brownas, kuris surinko 14 taškų. Antanas Kavaliauskas ir A.Gudaitis pridėjo po 13 taškų.

19 pergalę iškovojęs Vilniaus klubas užtikrintai žengia antras.

Alytaus „Dzūkija“ yra čempionato autsaiderė.

Prieš tai „Lietuvos rytas“ nusileido Utenos „Juventus“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždėms“.

„Dzūkija“: S.Serapinas 15.

„Lietuvos rytas“: K.Brownas 14, A.Kavaliauskas ir A.Gudaitis po 13, G.Orelikas 11, D.Gailius ir A.Juškevičius po 10.