Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 05 18

„Lietuvos ryto“ jaunimas nukovė „Real“ ir priartėjo prie finalo

Eurolygos aštuoniolikmečių finaliniame turnyre Belgrade Vilniaus „Lietuvos ryto“ jauniai (2-0) po atkaklios kovos 70:66 (19:13, 20:15, 17:19, 14:19) patiesė Madrido „Real“ (1-1) bendraamžius ir priartėjo prie finalo.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Vilniečiai įsitvirtino pirmoje A grupės vietoje. Vilniečius nuo pirmosios vietos grupėje ir patekimo į finalą atskirtų du scenarijai – pralaimėjimas Paryžiaus CFBB ir jų pergalė prieš Belgrado „Mega Bemax“.

Taip pat jei „Real“ laimėtų prieš Serbijos komandą, tuomet trys ekipos turėtų po 2 pergales ir 1 nesėkmę savo sąskaitoje, o pirmąją vietą užimtų geriausią tarpusavio taškų santykį turinti komanda.

„Lietuvos rytas“ iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje, kai Deividas Sirvydis prapliupo taikliais tritaškiais (12:5). Pirmojo ketvirčio pabaigoje vilniečiai įgijo dviženklę persvarą (19:9).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Ąžuolas Tubelis didino „Lietuvos ryto“ pranašumą iki 16 taškų (63:47), tačiau tada „Real“ surengė šturmą.

10:0 atkarpą sužaidę Madrido krepšininkai priartėjo per 6 taškus (57:63), bet likus pusketvirtos minutės, D.Sirvydis pataikė 6-ąjį tolimą metimą ir kiek apramino ispanus (68:60).

„Real“ nepasidavė ir surengė dar vieną spurtą 6:0 – komandas skyrė vos vienas metimas (66:68). Likus pusei minutės, labai svarbų metimą pataikė D.Vilys (70:66). Vilniečiai išsaugojo trapią persvarą ir triumfavo.

„Lietuvos rytas“: Deividas Sirvydis 23 (6/10 trit., 3 per. kam.), Domantas Vilys ir Ąžuolas Tubelis po 12, Marekas Blaževičius 10 (4/11 dvit., 10 atk. kam.).

„Real“: Mario Nakičius 24 (8/14 dvit., 30 naud. bal.), Usmanas Garuba 14 (9 atk. kam.), Amaras Sylla 12 (7 atk. kam.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?