2021 03 11

Lietuvos trijulė išplėšė pergalę paskutinę sekundę Rusijoje: „Su kovo 11-ąja!“

Vytautas Šulskis tapo mačo didvyriu Sankt Peterburge, kur Utenos „Juventus“ krepšininkų pagrindu sudaryta Lietuvos rinktinė kovoja „3 prieš 3“ turnyre.
Vytautas Šulskis
Vytautas Šulskis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Lietuvos krepšininkams teko išgyventi paskutinių sekundžių dramą, kad patektų į turnyro pusfinalį.

Ketvirtfinalio rungtynėse su Nyderlandų komanda lietuviai buvo gerokai atsilikę.

Tačiau Vytautas Šulskis, Gintautas Matulis ir Žygimantas Skučas, o taip žaidžiantysis treneris Gediminas Novickas kovojo iki pabaigos.

G.Matulio metimais mūsų šalies komanda grįžo į kovą. Kai pavyko perimti kamuolį, iškrapštant jį iš varžovų, prieš pat finalinę sireną tolimą metimą įskraidino V.Šulskis. Lietuviai laimėjo 22:19.

„Mūsų pasirengimas „Trijų žvaigždučių“ turnyrui yra geras. Matysime!“, – patenkintas sakė paskutinio metimo autorius.

„Šulskis jėga!“ – sušuko šalia stovėjęs G.Matulis.

O V.Šulskis nusiuntė linkėjimus iš Rusijos į Lietuvą: „Su kovo 11-ąja!“

„Team LT“ pirmajame mače 17:21 pralaimėjo „Inanomo“ iš Maskvos, o antrajame susitikime 21:19 įveikė „AS Monaco 3×3“.

Iš viso Sankt Peterburge vyks keturi „United League“ turai. Pirmuosiuose trijuose komandos rinks įskaitinius taškus, o į finalinį etapą pateks geriausios aštuonios ekipos.

Į du įskaitinius turus turėtų vykti „Juventus“ komandos pagrindu sudaryta rinktinė, o į kitus – likę 3×3 rinktinės kandidatai. Rinktinės treneriai taip pat planuoja dalyvauti kovo 26-27 dienomis Dohoje vyksiančiame FIBA Masters turnyre.