Anot rugsėjo pradžioje pasirodžiusio pranešimo, iš 107 trenerių, dalyvavusių metinėje konferencijoje, absoliuti dauguma (104 prieš 3 balsus) atmetė siūlomą tvarką.
Vis tik LKF išplatino savo poziciją.
„LKF, reaguodama į V.Gedvilo išplatintą informaciją, paprašė patikslinti, kokiame renginyje buvo svarstomas šis klausimas. LKF 2020 metų rugsėjo 18 dieną gavo atsakymą iš LKTA prezidento, jog klausimas buvo svarstomas kasmetinio Lietuvos krepšinio trenerių seminaro metu“, – galimai klaidinančius V.Gedvio pateiktus faktus dėstė LKF.
„Priešingai nei išplatintoje informacijoje, V.Gedvilas teigė, jog tai yra Lietuvos krepšinio trenerių pozicija, išreikšta krepšinio trenerių asociacijos narių konferencijoje, tikrai ne visi nariai galėjo pateikti savo poziciją ir balsuoti dėl (ne)pritarimo, nes klausimas buvo nagrinėjamas kasmetiniame mokamame trenerių seminare, kuriame dalyvavo tik dalis trenerių asociacijos narių. Tai patvirtino ir pats LKTA prezidentas, pateikdamas atsakymą į LKF paklausimą“, – pridedama LKF savo pateiktame pranešime.
Federacijos atstovai mano, kad V.Gedvilas „ne tik klaidino krepšinio bendruomenę, kad krepšinio trenerių asociacijos nariai balsavo už projektą (neva per Krepšinio trenerių asociacijos metinę konferenciją), jam nepritardami, bet ir neteisingai perteikė LKF siūlomą licencijavimo tvarkos projektą.“
„LKF mano, kad toks LKTA prezidento elgesys yra nesąžiningas ne tik LKF, bet visos krepšinio bendruomenės atžvilgiu. LKTA yra LKF narys, todėl LKTA prezidento V.Gedvilo veiksmai bus svarstomi artimiausiame LKF Vykdomojo komiteto posėdyje“, – užbaigė LKF.