2023 12 03

Lyderių ir autsaiderių susitikimas baigėsi nelengva „Wolves“ pergale

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pergalingą žygį pratęsė lyderių pozicijoje įsitaisę Vilniaus „Wolves“ (11/1). Sostinės klubas savo arenoje 86:77 (22:19, 26:25, 20:17, 18:16) palaužė „Šiaulius“ (1/11).
Europos taurės rungtynės: "Wolves" - Londono "Lions"
Adas Juškevičius / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Rungtynių šeimininkai didesniu ar mažesniu skirtumu pirmavo beveik visą laiką, tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas teskyrė 3 taškai (68:65) ir buvo įmanoma bet kokia rungtynių baigtis.

Vis dėlto po Arno Beručkos tritaškio, likus žaisti 3 minutes, „Wolves“ atritūko 80:72 ir daugiau šiauliečių artyn nebeprisileido.

Po tokios mačo baigties komandos išlieka skirtinguose turnyro lentelės poliuose – „Wolves“ yra vienvaldžiai lyderiai, o „Šiauliai“ paskutinę vietą dalinasi su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“ (1/10).

„Wolves“: Tre'Shawnas Thurmanas 17, Regimantas Miniotas 15 (7/8 dvitaškių, 19 atk. kam.), Džordže Gagičius 12, Kristupas Žemaitis 9, Vitalijus Kozys, Vaidas Kariniauskas (11 rez. perd.) ir Adas Juškevičius po 8.

„Šiauliai“: L.J.Thorpe'as 15 (11 rez. perd., 3 per. kam.), Nojus Mineikis 14 (3/6 tritaškių), Shaquille'as Keithas 13, Eimantas Stankevičius ir Tomašas Pavelka (7 atk. kam.) po 11, Paulius Danusevičius 8 (5 atk. kam.).