2019 03 29

Martinas Gebenas pranoko brolius Lavrinovičius ir vedė į pergalę „Juventus“

Martinas Gebenas pelnė 22 taškus, atkovojo 5 kartus kamuolį, o iš Kauno „Žalgirio“ pasiskolinto vidurio puolėjo aktyvus žaidimas po krepšiu padėjo Utenos „Juventus“ (11-16) klubui pasiekti svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse.
Martinas Gebenas
Martinas Gebenas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Martinas Gebenas

Dviejų greta žengiančių komandų dvikovoje penktadienį Prienuose stipresnė buvo „Juventus“.

Žydrūno Urbono treniruojama komanda 82:69 (24:16, 22:21, 12:18, 24:14) palaužė Prienų „Skycop“ klubą (9-18) ir sutvirtino šeštąją poziciją.

Virginijaus Šeškaus vadovaujami Prienų krepšininkai lieka septinti lygoje.

Penktadienį didžiąją mačo dalį priekyje laikėsi svečiai, tačiau Prienų ekipa buvo įsiveržusi į priekį (62:60) ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Tai buvo trumpas perversmas, kurį Utenos klubas greitai numalšino. Tam ypač privertė Mariaus Runkausko tritaškiai paskutiniame kėlinyje.

M.Runkauskas penktadienį pelnė 18 taškų per 19 minučių.

Prienų „Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 16, Martynas Gecevičius 13 (5 rez. perd.), Žygimantas Janavičius 11;

„Juventus“: Martinas Gebenas 22 (7/8 dvitaškių), Marius Runkauskas 18 (5/9 tritaškių), Aleksandras Zacharovas 9.