Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Nacionalinėje lygoje – dar vienas T.Delininkaičio šou ir pratęstas Kretingos prakeiksmas

„7bet-NKL“ finale „Jurbarkas-Karys“ sausakimšoje Kretingos sporto centro arenoje įveikė „Kretingą“ 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) ir išlygino serijos iki 3 pergalių rezultatą – 1-1.
Tomas Delininkaitis
Tomas Delininkaitis / Vykinto Selivončiko nuotr.

Jurbarkiečiai pradėjo tolti pirmojo kėlinio pabaigoje, kai surengė spurtą 8:0 (23:15). Antrajame ketvirtyje kretingiškių gynybą toliau draskę „Jurbarko-Kario“ krepšininkai į rūbinę iškeliavo turėdami net 15 taškų persvarą (54:39).

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo galingu spurtu 18:6 ir priartėjo per vieną metimą (57:60), tačiau svečiai pasinaudojo Mindaugo Stašio nesportine pražanga ir atsakė savo spurtu 12:3. Po jo prieš lemiamą ketvirtį jie nurūko į priekį saugiu atstumu (72:60).

Likus žaisti 2 minutes, kretingiškis Ernestas Bružas smeigė tritaškį, Rytis Zabita pridėjo taškus su pražanga (76:81) ir šeimininkai pakilo į lemiamą šturmą.

Visgi lemiamą rungtynių minutę svečiai sužaidė šaltakraujiškai, o kretingiškių viltis galutinai pribaigė Karolio Kokošos tritaškis (84:76).

Nugalėtojus į priekį vedė rezultatyviausiu mačo žaidėju tapęs Tomas Delininkaitis. Veteranas aikštėje praleido 30 minučių, per kurias įmetė 21 tašką (3/3 dvit., 3/7 trit., 6/8 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas ir surinko 17 naudingumo balų.

„7bet-NKL“ atkrintamosiose varžybose Kretingos komanda pastaruoju metu laimi tik išvykose. Pusfinalio serijoje su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kretingiškiai abukart pralaimėjo namie, bet triskart laimėjo varžovų aikštėje. Tendencija persikėlė ir į finalą – pirmąsias rungtynes Jurbarke svečiai laimėjo 87:78.

„Kretinga“: Rytis Zabita 21 (10/11 dvit., 8 atk. kam., 27 naud.), Mindaugas Stašys 15 (3/8 dvit., 6/7 baud., 7 rez. perd., 5 kld.), Edgaras Danys (1/5 trit., 3 per. kam.) ir Mantas Ruikis (2/7 dvit., 1/6 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam.) po 12.

„Jurbarkas-Karys“: Tomas Delininkaitis 21 (3/7 trit., 6/8 baud., 5 rez. perd., 4 kld.), Lukas Žukauskas 20 (5/8 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Ignas Juškevičius 12 (3/7 dvit., 9 atk. kam.), Aidas Kavaliauskas 9, Vytautas Šarakauskas 8 (4/6 dvit., 7 atk. kam.), Karolis Kokoška 7.