Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Neprametusio Eimanto Bendžiaus vedama rezervinė rinktinė vėl nupūtė Libaną

Lietuvos rezervinė rinktinė tęsia kovas su Libano komanda. Antrosiose tarpusavio rungtynėse, surengtose Kėdainių arenoje, Kazio Maksvyčio auklėtiniai varžovus nugalėjo 105:66 (35:12, 22:23, 24:21, 24:10).
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Jau pirmajame kėlinyje buvo išspręstas nugalėtojų klausimas – 10-ties minučių atkarpą lietuviai laimėjo net 35:12 ir persvarą vėliau tik didino.

Eimantas Bendžius per 17 minučių pelnė 20 taškų (2/2 dvit., 3/3 trit., 7/7 baud. met.) ir, neprametęs nė vieno metimo, buvo rezultatyviausias Lietuvos rinktinėje.

Šiandien ryte Utenos „Juventus“ pristatytas Laurynas Beliauskas pridėjo 14 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Antrajame ketvirtyje žaidimas klostėsi tolygiau, o į pertrauką šeimininkai išėjo su minimaliai sumažėjusiu atotrūkiu – 57:35.

Vaizdas ant parketo nesikeitė ir antroje mačo dalyje. Lietuviai toliau laikėsi priekyje didžiuliu skirtumu. Prieš ketvirtąjį kėlinį mūsiškiai pirmavo 81:56. Galiausiai per paskutiniąsias dešimt minučių lietuviai dar labiau tolo, kol galiausiai pasiekė laimėjimą didžiuliu skirtumu.

K.Maksvyčio vyrai ir vėl puikiai realizavo tritaškius (14/27, 51 proc.) bei dalinosi kamuoliu (30 rez. perd.).

Paskutinė akistata su olimpinei atrankai besiruošiančiais libaniečiais mūsiškių laukia jau penktadienį Panevėžyje.

Lietuva: E.Bendžius 20 (2/2 dvit., 3/3 trit.), L.Beliauskas 14, M.Valinskas 10, Ą.Tubelis 9, R.Petraitis 7.

Libanas: S.El Darwich 19, O.Spellmanas ir J.Khalilas po 10.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius