Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 01 26

„Neptūną“ išgąsdinęs A.Sireika: „Norėjome taip žaisti, kad žiūrovai verktų“

„Šiaulių“ krepšininkai vos nepateikė staigmenos Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse. Dešimtą vietą čempionate užimantys šiauliečiai tik po pratęsimo nusileido Klaipėdos „Neptūnui“, kuris lygoje žengia antras.
Cedrick Bowen ir Antanas Sireika
Cedrick Bowen ir Antanas Sireika / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Klaipėdos krepšininkai turi 13 pergalių daugiau nei Šiaulių klubas, bet šįkart mačo autsaideriai davė kovą svečiams, kol pralaimėjo po pratęsimo 103:106.

Šiaulių komandos treneris Antanas Sireika pripažino, savo vyrams davęs aiškią užduotį – pravirkdyti sirgalius.

Anot A.Sireikos, ašaras turėjo išspausti žaidėjų atiduota širdis aikštėje.

„Sakiau vyrams: nesvarbu, kaip pasibaigs rungtynės, svarbu, kad žiūrovai verktų, – apie atsidavimą sakė A.Sireika. – Vyrai kovojo. Pralaimėjome, bet pasakiau, jiems, kad nereikia ašaroti ar sėdėti liūdnais veidais. Visiems liepiau šypsotis, pasiūliau apsikabinti – taip perduoti vienas kitam dvasią. Tuo galiu pasidžiaugti.“

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Antanas Sireika

Jis teigė, nenustebęs, kad 20 taškų atseikėjo Deividas Gailius, anksčiau žaidęs Šiauliuose klaipėdietis.

„Ko nesulauksi iš priešo, sulauksi iš draugo. Gyvenime visada taip“, – nusišypsojo A.Sireika, teigęs, jog po mačo išgirdo D.Gailiaus nuoširdžią padėką už karjeros etapą, praleistą Šiauliuose.

Tai buvo tokios rungtynės, kai pralaimėjusios ekipos treneris buvo labiau patenkintas nei laimėtojų.

Kazys Maksvytis teigė, kad „Neptūnas“ pats padėjo šiauliečiams užsiauginti sparnus.

„Man labai nepatinka, kaip mes žaidžiame gynyboje. Toks vaizdas, kad ginamės 30-40 proc. savo galimybių, nors puolame visu pajėgumu.

Jei norime laimėti ne tik pavienes rungtynes, turime ženkliai pagerinti gynybą“, – pabrėžė K.Maksvytis.

Karolis Bakūnas nuotr./Kazys Maksvytis

Jo komanda žaidė be įžaidėjo Pauliaus Dambrausko, kuris pasitempė šlaunies raumenį, bet turėtų žaisti ateinančią savaitę Čempionų lygos rungtynėse Graikijoje.

Nedaug laiko aikštėje buvo ir kitas įžaidėjas Lorenzo Williamsas, tik penktadienį grįžęs iš motinos laidotuvių Jungtinėse Valstijose.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?