2022 02 07

„Neptūnas“ antrą kartą per savaitę įveikė „Labas GAS“

Sunkiai šiuos kalendorinius metus pradėjusiam Klaipėdos „Neptūnui“ (8-11) įsibėgėti padėjo akistatos su Prienų „Labas GAS“ (1-19) ekipa.
LKL rungtynės „Neptūnas“ – „Žalgiris“
Dainius Adomaitis ir Martynas Mažeika / Erikas Ovčarenko/BNS

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose 73:63 (23:15, 22:12, 8:20, 20:16) įveikė prieniškius ir nugalėjo juos antrą kartą per savaitę.

„Neptūnas“ prieš „Labas GAS“ laimėjo ir praėjusį ketvirtadienį Klaipėdoje, kai buvo stipresnis 88:82.

Šįkart klaipėdiečiai puikiai pradėjo susitikimą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo net 45:27.

Tačiau „Labas GAS“ puikiai sužaidė trečiąjį kėlinį, kurį laimėjo 20:8, ir prieš lemiamas 10 minučių atsiliko jau tik 47:53.

Ketvirtajame kėlinyje Prienai buvo kelis sykius sumažinę skirtumą iki 4 taškų, bet „Neptūnas“ atlaikė varžovų šturmą, o uostamiesčio ekipos pergalę įtvirtino Edgaro Želionio metimai paskutinėmis minutėmis.

Antrą kartą iš eilės laimėję klaipėdiečiai pagal pergalių skaičių pasivijo Alytaus „Dzūkiją“ (8-10), bet yra sužaidę už dzūkus vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Prieniškiai yra absoliutūs turnyro autsaideriai.

„Labas GAS“: Rapolas Ivanauskas 14 (6 atk. kam.), Juwanas Durhamas 11, Jovanas Kljajičius 9.

„Neptūnas“: Julius Jucikas 15, Matas Jogėla 14 (9 atk. kam.), Klaidas Metrikis 10, Žygimantas Janavičius (6 rez. perd.) ir Edgaras Želionis (9 atk. kam.) po 9.