Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 02 12 /19:52

„Neptūnas“ pirmasis įšoko į KMT finalo ketvertą

Klaipėdos „Neptūnas“ tapo pirmuoju savaitgalį Vilniuje vyksiančio Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro finalo ketverto dalyviu. Antradienį vykusioje atsakomojoje ketvirtfinalio dvikovoje Kazio Maksvyčio vyrai namuose po atkaklios kovos 89:80 (20:29, 29:21, 26:22, 14:8) pranoko Prienų „Skycop“ ekipą.
Rungtynių akimirka. / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Du su puse kėlinio Prienų ekipos veteranai mėtė rimtą iššūkį favoritams ir netgi turėjo devynių taškų pranašumą, bet antroje rungtynių pusėje „Skycop“ akivaizdžiai pradėjo stigti jėgų.

Visas rungtynes su varžovais vargę klaipėdiečiai didesnę persvarą susikūrė po Tomo Delininkaičio tritaškio ketvirtajame kėlinyje – 84:77. Čia pat tolimais metimais apsikeitė Lorenzo Williamsas ir Arnas Labuckas.

Vėliau abi pusės ilgą laiką nesugebėjo pelnyti taškų ir likus dviems minutėms rezultatas liko tas pats. Tačiau tylą taikliu metimu nutraukė Osvaldas Olisevičius ir prieš paskutinę minutę „Neptūnas“ jau pirmavo 89:80 ir pergalingos persvaros nebepaleido.

Pirmoji ketvirtfinalio dvikova Prienuose kiek netikėtai baigėsi lygiosioms – 85:85.

Prienų komanda šioje akistatoje turėjo rimtų nuostolių – Virginijaus Šeškaus treniruojamam klubui dėl traumų nepadėjo Mindaugas Lukauskis ir Anthony Lee.

„Neptūnas“ KMT pusfinalyje susitiks su Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ poros laimėtoju.

„Neptūnas: Deividas Gailius 21, Osvaldas Olisevičius 16, Jerai Grantas 15, Lorenzo Williamsas 13 (4/6 trit.).

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 23, Vytenis Lipkevičius 18, Žygimantas Janavičius 15, Martynas Gecevičius 12 (10 rez. perd.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?