Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 08

„Neptūno“ snaiperiams šaudant pro šalį – triuškinanti „Žalgirio“ pergalė

Lėtai startavęs Kauno „Žalgiris“ (14-1) įsibėgėjo ir nepaliko šansų Klaipėdos „Neptūnui“ (6-8), Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes laimėdamas 77:46 (12:13, 19:13, 25:15, 21:5).
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Žalgiris“ pirmą kartą priekyje trumpam atsidūrė tik devintą rungtynių minutę (12:10). Bet ir tuomet „Neptūnas“ atsakė spurtu 7:0, antro ketvirčio pradžioje vis dar laikydamas šeimininkus už nugaros (17:12).

Vis dėlto „Žalgiris“ padidino apsukas ir nerezultatyvią pirmąją mačo pusę užbaigė turėdamas 5 taškų pranašumą (31:26).

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ėmė tolti. Ketvirtį laimėjęs 10 taškų skirtumu „Žalgiris“ buvo priekyje 56:41.

Paskutinis kėlinys prasidėjo kauniečių spurtu 13:0 ir intrigos rungtynėse nebeliko (67:41). „Neptūnas“ septynias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, „Žalgiris“ uždarė rungtynes rezultatu 77:46.

„Neptūnui“ koją kišo netikslūs tolimi metimai – šiame mače klaipėdiečiai realizavo tik 2 tritaškius iš 23 (9 proc.).

Naudingiausias „Žalgirio“ gretose buvo komandos kapitonas Edgaras Ulanovas, pelnęs 10 taškų, atkovojęs 7 kamuolius, išdalinęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Uostamiesčio ekipoje išsiskyrė Matas Jogėla su 12 taškų. Svečiams pritrūko Mindaugo Girdžiūno indėlio, vienas komandos lyderių per 20 minučių taškais nepasižymėjo.

Mačą šalia atsarginių suolo stebėjo du kauniečių naujokai, ekipą papildę per pastarąsias dvi dienas – Isaiah Tayloras ir Achille Polonara.

Primename, kad pirmąją tarpusavio dvikovą rugsėjį Klaipėdoje „Žalgiris“ laimėjo 79:71.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 14, Kevarrius Hayesas 11, Edgaras Ulanovas 10, Arnas Butkevičius 9, Laurynas Birutis ir Rolandas Šmitas po 8.

„Neptūnas“: Matas Jogėla 12, Deividas Gailius 7, Rinaldas Malmanis, Oskaras Pleikys ir Rokas Gustys po 6.