Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 24

Nesulaukęs pasipriešinimo „Rytas“ sudorojo „Nevėžį“

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė Vilniaus „Rytas“ (9-2), namuose sudorojęs Kėdainių „Nevėžį“ (2-10) rezultatu 100:61 (24:12, 29:16, 17:16, 30:17).
LKL rungtynės „Rytas“ – Kėdainių „Nevėžis“
LKL rungtynės „Rytas“ – Kėdainių „Nevėžis“ / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

„Rytas“ jau mačo pradžioje šovė į priekį, nutoldamas 11:2.

Martyno Echodo dėjimas paskutinėmis pirmo kėlinio sekundėmis užfiksavo 12 taškų (24:12) šeimininkų persvarą, kuri iki vienženklės ribos daugiau ir nebegrįžo.

Antrajame ketvirtyje „Rytas“ spurto 14:0 ir ėmė triuškinti varžovus (43:19).

Antroje susitikimo pusėje Chauncey Collinso vedamas „Nevėžis“ pradėjo rodyti gyvybės ženklus, tačiau atkurti intrigos nesugebėjo.

Nieko nebelėmusiame ketvirtajame kėlinyje sostinės ekipa negailėjo savo varžovų bei dar labiau padidinusi savo persvarą šventė lengvą pergalę.

Mindaugui Girdžiūnui ir M.Echodui tai buvo geriausios sezono rungtynės.

M. Girdžiūnas per 21 minutę pelnė 17 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų. M. Echodo sąskaitoje – 14 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 26 naudingumo balai.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų įmetęs Ch.Collinsas.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 17, Dominique Suttonas 15, Martynas Echodas 14 (10 atk. kam.), Marekas Blaževičius 11, Rokas Stipčevičius (6 rez. perd.) ir D.J. Seeley po 10, Aistis Pilauskas 9 (6 rez. perd.).

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 18, Martynas Varnas 14, Gabrielius Maldūnas 10 (7 atk. kam.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?