Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2015 10 10

NKL čempionai iškovojo antrą pergalę iš eilės

Dviem pralaimėjimais Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pradėję Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkai šį savaitgalį atsitiesė. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai šeštadienį namie 83:76 (29:16, 19:25, 15:11, 20:24) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio-2“ (1/3) ekipą, iškovoję antrą pergalę iš eilės.
Ignas Ražutis
Ignas Ražutis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pasak pranešimo, uostamiesčio krepšininkai pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, tačiau Panevėžio komanda nesiruošė pasiduoti ir visas rungtynes kvėpavo varžovams į nugarą. „Lietkabelis-2“ ketvirto kėlinio viduryje pelnė 7 taškus be atsako ir priartėjo iki 64:67.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei, Tomo Rimšos tritaškis vėl priartino Aukštaitijos krepšininkus iki metimo (74:77), bet svečiai nepasinaudojo galimybėmis labiau priartėti: iš pradžių svečiai suklydo, paskui neatkovojo kamuolio po netaiklaus varžovų metimo ir klaipėdiečiai pergalę įtvirtino baudų metimais.

21 tašką nugalėtojams pelnė Mindaugas Stašys, 15 – Erikas Kubilius, 13 – Rytis Biliartas, 10 – Deividas Keburys.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Darius Marcinkevičius (19 tšk.), Gediminas Žalalis (16 tšk.) ir Aivaras Mincė (12 taškų).