Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 09

Panevėžyje šeimininkavęs „Žalgiris“ įrodė savo pranašumą ir be I.Brazdeikio

Per „Betsafe-LKL“ ketvirtojo turo rungtynes Kauno „Žalgiris“ išvykoje nugalėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ 74:66 ir į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę. Panevėžiečiams tai buvo pirmoji nesėkmė šiame sezone.
Tyleris Cavanaugh
Tyleris Cavanaugh. / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Temos: 2 Krepšinis Sportas

„Žalgiris“ prieš rungtynes paskelbė, kad versis be Igno Brazdeikio, kuris pasijuto blogai ir net nevyko su komanda į Panevėžį.

Nepaisant to, „7bet-Lietkabelis“ per šias rungtynes pirmavo tik kartą – 2:0 po pirmojo Gabrieliaus Maldūno metimo. Kėlinio viduryje „Žalgiris“ kiek atitrūko (9:4), bet šeimininkams pavyko šį spurtą neutralizuoti.

Kauniečiai sustoti neketino ir antrajame kėlinyje vėl spurtavo bei prieš didžiąją pertrauką susikrovė 12 taškų pranašumą (40:28).

Trečiajame kėlinyje atrodė, kad „7bet-Lietkabelis“ visiškai pakriko, o „Žalgirio“ persvara vienu metu išaugo iki triuškinamų 53:32.

„7bet-Lietkabeliui“ pavyko atrasti savyje jėgų ir sumažinti deficitą iki vienženklio (44:53), tačiau arčiau svečiai šeimininkų nebeprisileido ir iki mačo pabaigos išsaugojo saugų pergalingą pranašumą.

„7bet-Lietkabelis“: Kristianas Kullamae 19 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Gabrielius Maldūnas 13, Jamelas Morrisas 11, Vytenis Lipkevičius 10.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas (6 rez. perd.) ir Karolis Lukošiūnas po 12, Kevarriusas Hayesas 11, Rolandas Šmitas 10.

RUNGTYNIŲ EIGA

40:00 Per paskutinę minutę aikštėje niekas iš esmės nepasikeitė, „Žalgiris“ švenčia pergalę rezultatu 74:66.

38:23 Arčiau svečiai šeimininkų neprisileidžia. Po K.Evanso baudos metimų – 61:72.

37:35 G.Golomanas, K.Kullamae ir V.Lipkevičius 3 taikliais metimais iš eilės vėl švelnina skirtumą iki vienženklio – 59:68.

35:22 R.Šmitas prideda du baudos metimus ir sugrąžina „Žalgiriui“ labai solidų pranašumą (52:68).

34:46 Į K.Kullamei vieną taiklų baudos metimą R.Šmitas atsako tritaškiu – 52:66.

33:07 Ketvirtojo kėlinio pradžioje padėtis aikštėje nesikeičia. Panevėžiečiams nepavyksta priartėti, o kauniečiams – atitrūkti (51:63).

30:00 Trečiojo kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidžia „Žalgiris“. Po E.Ulanovo dvitaškio komandas po 3 kėlinių skiria 13 taškų – 46:59.

27:50 G.Maldūnas po ilgos pertraukos paverčia skirtumą vienžekliu – 44:53.

26:12 Po dar vienos pertraukėlės „7bet-Lietkabelis“ tęsia atgimimą. Po K.Kullamae baudų skirtumas tirpsta iki 11 – 42:53.

25:11 Po minutės pertraukėlės panevėžiečiai šiek tiek atkunta – 37:53.

23:50 „7bet-Lietkabelis“ neranda būdų situacijai suvaldyti. Po K.Evanso tritaškio skirtumas didėja iki 21 taško – 32:53.

21:49 Trečiąjį kėlinį „Žalgiris“ pradeda spurtu 8:0 ir susikrauna net 20 taškų pranašumą – 28:48.

20:00 Per paskutinę minutę nė vienai komandai pasižymėti nepavyksta. Po 2 kėlinių „Žalgiris“ pirmauja 40:28.

18:47 Komandos keičiasi taikliais metimais ir skirtumui siekiant 12 taškų keliauja į minutės pertraukėlę (28:40).

16:53 Po dar vieno K.Lukošiūno tritaškio skirtumas auga iki 14 taškų – 22:36.

15:58 Po minutės pertraukėlės G.Maldūnas nutraukia ilgą panevėžiečių tylą – 22:33.

15:25 Iš tolimo vidutinio nuotolio pataiko ir E.Ulanovas, o netrukus po jo perdavimo iš toli įmeta T.Cavanaugh ir jau 20:33.

13:53 Taikliai atakuoja K.Hayesas, baudas pataiko K.Evansas, iš toli šauna K.Lukošiūnas ir kauniečiai atitrūksta gana solidžiai – 20:28.

12:39 Antrajame kėlinyje komandos ilgai keičiasi nerezultatyviomis atakomis kol po E.Ulanovo nesportinės pražangos baudos metimu ledus pagaliau pralaužia Mantas Rubštavičius. Netrukus Paulius Murauskas prideda dvitaškį ir mažina skirtumą iki 20:21.

10:00 Panevėžiečiai kėlinio neuždaro taikliu metimu, prieš pirmąją pertrauką 21:17 laimi „Žalgiris“.

9:45 Laurynas Birutis pataiko du baudų metimus – 17:21.

8:57 Tyleris Cavanaugh gauna įspūdingą G.Golomano bloką, tačiau kitoje atakoje savo prieš tą patį varžovą vis tiek pasiekia (16:19). Amerikietis po metimo ima reikalauti pražangos, bet yra apdovanojamas technine pats. K.Kullamae pasinaudoja dovana – 17:19.

8:11 Kevarriusas Hayesas pataiko vieną baudą, o Gyorgy Golomanas grūda į krepšį po netaiklaus metimo ore pagautą kamuolį ir švelnina atsilikimą iki minimumo – 16:17

6:37 Paeiliui pasižymi E.Ulanovas ir Željko Šakičius – 14:16

5:57 Rolandas Šmitas ir Kristianas Kullamae šauna po tritaškį, tad rezultatas auga, skirtumas – ne (12:14).

5:19 Jamelas Morrisas surengia 2+1 ataką, vėliau komandos surengia po 2 sėkmingas atakas ir kauniečiams pirmaujant 11:9 skelbiama pirmoji – komercinė – minutės pertraukėlė.

4:07 Keenanas Evansas tritaškiu ir Karolis Lukošiūnas dvitaškiu trukteli kauniečius pirmyn – 9:4.

2:56 G.Maldūnas su E.Ulanovu vėl apsikeičia metimais – 4:4.

1:17 Komandos apsikeičia nerezultatyviomis atakomis, kol Edgaras Ulanovas sau būdingu puskabliu lygina rezultatą – 2:2.

0:18 Pirmuosius rungtynių taškus pelnė Gabrielius Maldūnas – 2:0.

0:00 Rungtynės prasidėjo.