Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Panevėžyje – sunki šeimininkų pergalė prieš „Wolves“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate per antrąsias šeštadienio rungtynes Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namie įveikė Vilniaus „Wolves“ 83:81 (28:15, 24:25, 18:21, 13:20).
Andrija Stipanovičius
Andrija Stipanovičius / Betsafe-LKL nuotr.

„7bet-Lietkabelis“ į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę „Betsafe-LKL“ iš tiek pat galimų, tuo metu „Wolves Twinsbet“ patyrė pirmą pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje aikštėje vyko lygi kova (10:10), bet tuomet šeimininkai ėmė diktuoti savo sąlygas, surengė spurtą 10:0 (20:10), o po pirmojo kėlinio turėjo jau 13 taškų pranašumą (28:15).

Antrajame kėlinyje padėtis nepasikeitė, tad didžiąją pertrauką „7bet-Lietkabelis“ pasitiko tebeturėdamas dviženklę persvarą – 52:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje panevėžiečių pranašumas šoktelėjo iki 15 taškų (56:41), bet vilniečiai atsakė spurtu 6:0 ir sumažino atsilikimą iki vienženklio (56:47). Vis dėlto grėsmingiau priartėti prie šeimininkų „Wolves Twinsbet“ nepajėgė – po 3 kėlinių komandas tebeskyrė 9 taškai (70:61).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje sostinės komanda sugebėjo pagerinti gynybą ir po trijų iš eilės Anthony Cowano tritaškių priartėjo iki 2 taškų (72:74).

Nenado Čanako minutės pertraukėlė padėties nepakeitė – Marekas Blaževičius metimu iš po krepšio po labai ilgos pertraukos išlygino rezultatą (74:74).

Tik tuomet panevėžiečių taškų badą tritaškiu nutraukė į aikštę sugrįžęs Georgios Kalaitzakis. Netrukus dvitaškį pridėjo „7bet-Lietkabelio“ debiutantas Andrija Stipanovičius, baudos metimus pataikė Vytenis Lipkevičius ir šeimininkai vėl atsikvėpė lengviau (81:74).

Likus žaisti 49 sek., po vieno taiklaus A.Cowano baudos metimo komandas vėl skyrė tik 3 taškai (81:78).

Per likusį laiką komandos apsikeitė nesėkmingomis atakomis, o intrigą beveik sunaikino tam pačiam A.Cowanui, likus žaisti 12 sek., skirta nesportinė pražanga.

V.Lipkevičius pataikė baudos metimus (83:78), G.Kalaitzakis savuosius bandymus atliko nesėkmingai, o rungtynes užbaigė „Wolves Twinbet“ žaidėjo Tre'shawno Thurmano tritaškis (83:81). Tas pats žaidėjas dar gavo progą paskutinę akimirką atlikti sudėtingą metimą iš savo aikštės pusės, bet jis nebuvo taiklus.

„7bet-Lietkabelis“: Georgios Kalaitzakis 23, Marko Pecarski 14, Danielius Lavrinovičius ir Oleksandras Kovliaras po 10, Dovis Bičkauskis 9, Andrija Stipanovičius ir Vytenis Lipkevičius po 6.

„Wolves Twinsbet“: Anthony Cowanas 20, Andrew Andrewsas 15, Tre'shawnas Thurmanas 12, Garrisonas Brooksas 10, Jeffery Tayloras 7, Marekas Blaževičius 6.