2021 08 31

Paviešintas Ž.Skučo ir Dž.Gagičiaus konflikto įrašas: „Spręskite patys“

Panevėžio „Lietkabelio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ draugiškos rungtynės buvo nutrauktos po konflikto tarp žaidėjų, o dabar paviešintas ir epizodo vaizdo įrašas.
Žygimantas Skučas
Žygimantas Skučas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Juo socialiniuose tinkluose pasidalino Pasvalio klubas.

Trečiajame kėlinyje sužaidus pustrečios minutės ir pasvaliečiams pirmauja 41:36, Žygimantas Skučas kietai prasižengė prieš Nikolą Radičevičių. Aukštaūgiui tai buvo penktoji asmeninė nuobauda. Komandos draugą ginti stojo Džordže Gagičius, kuris apeliavo į nesportišką varžovo žaidimą. Abu aukštaūgiai apsistumdė ir konfliktas buvo numalšintas.

Vis dėlto „Pieno žvaigždžių“ komanda nusprendė, kad nebenori tęsti susitikimo, todėl išėjo į Aukštaitijos sporto rūmų rūbinę, o teisėjai nutraukė dvikovą. Dvikovai teisėjavo „Betsafe-LKL“ arbitrų trejetas Artūras Šukys, Martynas Karaliūnas bei Mantas Butvilas.

„Spręskite patys“, – apie diskutuotiną epizodą rašė „Pieno žvaigždžių“ paskyra instagrame.