2016 10 09

„Pieno žvaigždės“ išvykoje kiek netikėtai lengvai sutriuškino „Lietkabelį“

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-3) ekipa pasiekė pergalę LKL pirmenybėse. Pasvaliečiai gana netikėtai išvykoje 88:69 (21:16, 20:14, 29:18, 18:21) sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį“ (4-2).
Osvaldas Olisevičius
Osvaldas Olisevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Startas. „Pieno žvaigždės“ toną rungtynėms davė jau nuo pat pradžių. Septintąją minutę pasvaliečiai pirmavo 19:6.

Antrojo kėlinio viduryje skirtumas buvo išaugęs ir iki 41:26. Vis dėlto po pertraukos „Lietkabelis“ rimtai pagrasino „Pieno žvaigždžių“ persvarai priartėdamas 41:44. Bet negailestingas „Pieno žvaigždžių“ spurtas 12:0 padėjo tašką Panevėžyje (56:41).

​Taiklumas. Pasvaliečiai įmetė net 69 proc. dvitaškių (24/45), kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 36:25, atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (24-17). Tikslą pasiekė vos 5 tolimi „Lietkabelio“ metimai iš 24-ių.

​​Nežaidžia. Darjušas Lavrinovičius dar laukia savo debiuto „Lietkabelyje“. Dėl nugaros skausmų krepšininkas aikštėje nepasirodė. Tiesa, jau rungtyniavo porą pastarųjų mačų praleidęs įžaidėjas Žygimantas Janavičius.

Viršūnė. Pergalė „Lietkabelį“ būtų pakėlusi į pirmąjį LKL lyderių trejetą.

„Lietkabelis“: K.Lavrinovičius (5/9 dvit., 7/8 baud., 6 atk. kam.) 23, S.Galdikas (4/6 dvit.) 11, B.Magdenas 8, G.Leonavičius 7.

„Pieno žvaigždės“: D.Low (7/7 dvit., 9 rez. perd.) 20, J.Tamulis (3/3 dvit., 3/7 trit.) 15, E.Dimša (7/7 dvit., 11 atk. kam.) 14, A.Agafonovas (9 atk. kam.) ir O.Olisevičius (7 rez. perd.) po 13.