Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 09 30

„Pieno žvaigždės“ laimėjo trilerį Šiauliuose ir nutraukė keistą seriją

„Šiauliai“ paskutinėmis sekundėmis savų žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) trilerį. Antano Sireikos auklėtiniai 79:81 (19:31, 24:19, 19:8, 17:23) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždėms“.
Emmanuel Omogbo
Emmanuel Omogbo / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Pusę pirmojo kėlinio komandos žaidė apylygiai (10:11), tačiau po to Pasvalio krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (19:31).

Antrajame kėlinyje „Šiauliai“ ėmė mažinti skirtumą, bet įpusėjus mačui „Pieno žvaigždės“ vis dar buvo keliais žingsniais priekyje (43:50).

Trečiajame kėlinyje „Šiauliai“ surengė spurtą 19:2 ir persvėrė svarstykles savo pusėn (62:52).

Vis dėlto ir „Pieno žvaigždės“ neketino taip paprastai atiduoti pergalės šiauliečiams – ketvirtajame kėlinyje žaidimas vėl išsilygino ir paskutinėmis minutėmis virė kova taškas į tašką.

„Pieno žvaigždėms“ nesisekė suregzti pozicinę ataką, bet Tomas Galeckas paleido tritaškį, likus žaisti 18 sekundžių išvesdamas pasvaliečius į priekį (76:79).

Per likusį laiką „Šiauliai“ neišsigelbėjo ir pralaimėjo 79:81.

Taip „Pieno žvaigždėms“ pavyko nutraukti įdomią seriją – iki šio susitikimo net devyniose šių komandų tarpusavio rungtynėse iš eilės pergalę švęsdavo namuose žaisdavusi ekipa.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 14, Benas Griciūnas 12, Christianas Terrellas 9.

„Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo 15, Vytautas Šulskis, Lance‘as Jeteris ir Tomas Lekūnas po 13, Tomas Galeckas 11.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?