Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 20

Po vokiško antausio atsigavęs „Rytas“ nupūtė „Šiaulius“

Vilniaus „Rytas“ reabilitavosi po nesėkmės Europos taurėje ir savo aikštėje 90:63 (22:16, 21:18, 22:16, 25:13) sutriuškino „Šiaulių“ krepšininkus.
LKL rungtynės: Vilniaus „Rytas“ – „Šiauliai“
LKL rungtynės: Vilniaus „Rytas“ – „Šiauliai“ / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Dainius Adomaitis jau registravo rungtynėms Chrisą Kramerį, tačiau įžaidėjas aikštėje nepasirodė.

Šanso ketvirtajame kėlinyje sulaukė ir Norbertas Giga. Jis per 6 minutes spėjo pelnyti 6 taškus (3/4 dvit.) ir atkovoti 3 kamuolius.

Trečiadienį „Rytas“ Europos taurėje patyrė skaudų Frankfurto „Skyliners“ antausį, kai savo aikštėje vokiečiams nusileido 61:70.

Rezultatyviausias „Ryto“ gretose šeštadienio vakarą buvo gimtadienį švenčiantis Dominique'as Suttonas, surinkęs 16 taškų.

18-metis Deividas Sirvydis sumetė 14 taškų.

„Rytas“ šiame mače metė net 30 baudų metimų, tačiau pataikė vos 17 (56 proc.).

Kovą dėl kamuolių vilniečiai laimėjo 49:36.

„Rytas“: D.Suttonas 16, D.Sirvydis 14 (6 atk. kam.), E.Kairys 13, A.Butkevičius 12, M.Echodas 10 (8 atk. kam.).

„Šiauliai“: C.Bowenas 16, B.Griciūnas ir A.Udras (7 atk. kam.) po 10.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?