Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 30

Prienuose – tvirta Panevėžio krepšininkų pergalė

„Betsafe-LKL“ čempionate penktąją pergalę per 7 rungtynes į savo sąskaitą įsirašė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“, išvykoje tvirtai nugalėjęs Prienų „Labas GAS“ (7 pralaimėjimai per 7 rungtynes) rezultatu 96:77.
Kristianas Kullamae. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 2 Krepšinis Sportas

Svečiai lemiamą persvarą susikrovė dar pirmojoje rungtynių dalyje. Po pirmojo kėlinio panevėžiečiai pirmavo 15 taškų skirtumu (30:15), o po antrojo jų persvara jau siekė 19 taškų (55:36).

„Labas GAS“ pabandė surengti išsigelbėjimo spurtą ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai sumažino skirtumą iki 11 taškų (66:77), tačiau po Nenado Čanako parašytos minutės pertraukėlės „7bet-Lietkabelis“ padėtį stabilizavo ir pergalingai užbaigė mačą.

Nugalėtojams Kristianas Kullamae pelnė 25 taškus, Vytenis Lipkevičius – 15, Paulius Murauskas – 13, Jamelas Morrisas – 12.

Prienų komandoje rezultatyviausi buvo Karolis Giedraitis (20), Rokas Gadiliauskas (15) ir Doko Šaličius (11).