2015 12 27

Prieš Eurolygos „Top 16“ etapą – triuškinantis „Žalgirio“ pasivaikščiojimas Pasvalyje

Kauno „Žalgirio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse iškovojo triuškinančią pergalę ir toliau išlieka vienvalde pirmenybių lydere. Lietuvos čempionai išvykoje 88:71 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.
Gintaras Krapikas, Edgaras Ulanovas ir Mantas Kalnietis
Gintaras Krapikas, Edgaras Ulanovas ir Mantas Kalnietis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Žaliai balti“ sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmą ketvirtį laimėjo 27:13. Besibaigiant trečiam kėlinukui Pasvalio krepšininkai atsiliko jau 20 taškų. Svečiams pavyko išsaugoti persvarą iki pat rungtynių pabaigos, tad vyriausiasis komandos treneris Gintaras Krapikas leido aikštėje pasirodyti visiems registruotiems krepšininkams.

Nugalėtojams daugiausiai – 14 – taškų pelnė Mantas Kalnietis. Po 13-a prie pergalės pridėjo Edgaras Ulanovas ir Paulius Jankūnas.

Šiose rungtynėse „Žalgiris“ žaidė be kojos skausmus jaučiančio Roberto Javtoko. Vietoje jo rungtynėms buvo registruotas „Žalgirio“ dublerių ekipos devyniolikmetis vidurio puolėjas Martynas Sajus. Jis aikštėje praleido penkias minutes ir taškų nepelnė.

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Derrickas Low. Amerikietis gynėjas surinko 21-ą tašką.

Tai buvo antra abiejų komandų akistata šį sezoną. Pirmą susitikimą „Žalgirio“ arenoje kauniečiai laimėjo rezultatu 103:74.

LKL čempionate „Žalgiris“ su 15-a pergalių ir vienu pralaimėjimu užima pirmą vietą. Pasvalio komandos kraityje lieka penkios pergalės ir dvigubai daugiau pralaimėjimų. „Pieno žvaigždės“ turnyro lentelėje užima 8-ą vietą.

Kauno „Žalgiris“ trečiadienį pradės pasirodymą Eurolygos Top 16-a etape. Gintaro Krapiko auklėtiniai namie žais su Vitorijos „Laboral Kutxa“.