2023 05 14

Pusfinalyje vilkas bus tik vienas – V.Šeškaus kariauna užbaigė „Wolves“ sezoną

Jonavos „CBet“ pateikė staigmeną „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalyje. Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos ekipa namie nugalėjo Alytaus „Wolves“ 80:75 (21:25, 22:15, 17:14, 20:21) ir laimėjo seriją 2-0. Pusfinalyje Jonavos komanda kovos su Vilniaus „Rytu“.
Jonavos „CBet“ krepšininkai nukeliavo iki KMT finalo
Jonavos „CBet“ krepšininkai / LKL nuotr.

Pirmąsias serijos rungtynes „CBet“ išvykoje penktadienį laimėjo 80:76.

Sekmadienį pirmajame kėlinyje vyko lygi kova taškas į tašką, o antrojo pradžioje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Wolves“. Alytiškiai spurtavo 8:0 ir nutolo 33:21.

Vis dėlto dar iki didžiosios pertraukos Jonavos komanda sugebėjo atsakyti galingu savo smūgiu ir po dviejų kėlinių jau ji buvo priekyje 43:40.

Trečiąjį kelinį šeimininkai atidarė Edvino Šeškaus tritaškiu ir Gorano Huskičiaus bei Jeffery Garretto dvitaškiais, leidusiais nutolti 50:40. „Wolves“ netruko pateikti savo atsakymą ir kėlinio viduryje rezultatas po Ado Juškevičiaus tritaškio tapo lygus (52:52).

Kėlinio pabaigoje vėl tikslesni buvo „CBet“ žaidėjai, lemiamą ketvirtį pasitikę būdami priekyje 60:54.

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos strigo puldamos, o ledus pralaužė „Wolves“, kuriems po Eigirdo Žukausko dėjimo kėlinio viduryje pagaliau pavyko išlyginti rezultatą (62:62).

Likus žaisti mažiau nei 3 min., Dovis Bičkauskis pataikė tritaškį ir „CBet“ pranašumas vėl šoktelėjo iki 7 (72:65).

Paskutinę minutę komandos pasitiko Jonavos ekipai pirmaujant 4 taškais, o G.Huskičius dar padidino savo komandos pranašumą (76:70). Netrukus „Wolves“ prarado kamuolį, Glynnas Watsonas pataikė abu baudos metimus ir „CBet“ pergalės nebepaleido.

„CBet“: Goranas Huskičius 18, Glynnas Watsonas 18, Dovis Bičkauskis 16, Edvinas Šeškus 9, Jeffery Garrettas ir Martinas Laksa po 8.

„Wolves“: Ahmadas Caveris 22, Jerai'us Grantas 16, Adas Juškevičius 14, Eigirdas Žukauskas 7, Rashardas Kelly 6.